above-beyond-remix-spencer-brownsun-in-your-eyes
  • post by:
  • 28 января, 2021

Above & Beyond записали ремікс «Sun In Your Eyes» від Spencer Brown

Номінанти премії GRAMMY, електронне тріо Above & Beyond випустили довгоочікуваний ремікс на трек «Sun In Your Eyes» від каліфорнійського музиканта Спенсера Брауна (Spencer Brown).

Вперше Спенсер з’явився на британському лейблі Anjunabeats разом з треком «Wannamaker» у 2016 році. Його музика стирає межі між deep house, progressive та trance, заробляючи своє місце серед топ-виконавців Above & Beyond, deadmau5, Calvin Harris та Sasha.

«Sun In Your Eyes» був випущений вперше в альбомі Above & Beyond 2011 року «Group Therapy», який цього року святкує своє десятиріччя. Схоже, цей трек набуває нового життя, нещодавно його зіграли також артисти Jamie XX та Grimes

Цей трек також був ремастеризований для амбіентного альбому Above & Beyond під назвою «Flow State» у 2019 році. На сьогодні цей повільний альбом для медитацій налічує понад 135 мільйонів прослуховувань.

 

Ремікси діджея та продюсера електронної музики Спенсера Брауна завжди є його секретною зброєю на живих виступах. Він найбільш відомий своїми альбомами «Illusion of Perfection» (2018) та «Stream of Consciousness», що був випущений на лейблі Anjunabeats у січні 2020 року. Минулого року Спенсер також об’єднався з ALPHA 9 у треці «Ariel / Afterlife» і з Ben Böhmer у «Phases EP».

Джерело: Rave Jungle

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM