ade-in-conversation-online-forum-15-apr
  • post by:
  • 12 апреля, 2021

Музичний форум ADE пройде онлайн 15 квітня

The Amsterdam Dance Event (ADE) запускає безкоштовний доступ до прямої трансляції серій ADE In Conversation за участю Richie Hawtin, 3Lau, Elrow, CAA та інших.

Дискусійний онлайн форум стартує в четвер, 15 квітня, у прямому ефірі з Феліксом Мерітісом (Felix Meritis) в Амстердамі, де Richie Hawtin та 3Lau розкажуть про нові можливості для артистів, що виникають з NFT, а режисери та представники музичної індустрії, такі як Elrow, CAA, Fieldlab Events та Swallow Events, розкажуть про віднайдення індустрії електронної музики.

Фонд Amsterdam Dance Event розширює свою підтримку музичної індустрії живої музики, запрошуючи музичних професіоналів на онлайн-дискусійний форум ADE In Conversation, що проходить на його онлайн-платформі B2B, абсолютно безкоштовно. Професіонали, художники та однодумці можуть зареєструватися, створивши безкоштовний акаунт тут.

Credit: Tim Buiting

Шлях до відкриття

Перший ADE in Conversation висвітлює перехід до нормальності подій у прямому ефірі та те, що організатори будуть робити інакше після пандемії Covid. Організатори заходу, що поділяються своїм баченням, включають генерального директора Elrow Хуана Арнау-молодшого (Juan Arnau Jr.), керівника електронного агентства творчих художників Марію Мей (Maria May), Пітера Лаббертса (Pieter Lubberts) з Fieldlab Events та Грего О’Халлорана (Grego O’Halloran) з британської організації Swallow Events, однієї з перших компаній, яка представила комплект експрес-тестування для фестивалів та заходів.

Credit: Coen van Tartwijk

Нові можливості для художників: NFT

У першій розмові ADE In Conversation також будуть представлені світові артисти Річі Хоутін та 3Lau, які продали свою колекцію NFT за 11,7 млн ​​доларів, разом із художником / дослідником Метом Драйхерстом (Mat Dryhurst), обговорюючи реальну та сприйману вартість NFT, які наслідки має для майбутнього власність на музику та чи є вона взагалі.

ADE In Conversation розпочнеться у четвер, 15 квітня — 18:00 за Київським часом (5 PM CET). Відвідувачі можуть зареєструватися тут.

Про конференцію ADE Pro

ADE Pro — це щорічний діловий збір для світової індустрії електронної музики. Триденна конференція для професіоналів музичної індустрії триває з середи по п’ятницю та включає спеціальне програмування, що охоплює теми від маркетингу, видавничої справи та бронювання до стійкості, соціальних змін та психічного здоров’я. Додаткові можливості спілкування з колегами-делегатами ADE та лідерами галузі забезпечують ідеальну та глобальну основу для укладення угод та просування по службі.

Credit: Yannick van de Wijngaert

The Amsterdam Dance Event (ADE), ініціатива організації Buma, що перетворилася на найбільший у світі та найвпливовіший клубний фестиваль та конференцію електронної музики. Подія продовжує зростати та розвиватися щороку, у тогорічному заході було представлено понад 2500 художників та 600 спікерів майже у 200 місцях. П’ятиденна подія приваблює відвідувачів з понад 146 країн і включає всі можливі аспекти електронної музичної культури, зі спеціальною програмою конференцій, великою програмою мистецтва та культури, живою музикою та виступами ді-джеїв/артистів по всьому Амстердамі. Більше інформації про ADE можна знайти тут.

Джерело: ADE

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK