ai-software-writes-new-nirvana-and-amy-winehouse-songs
  • post by:
  • 05 апреля, 2021

ШІ написав «нові» пісні від Nirvana, Amy Winehouse та інших

Штучний інтелект записав «нові» пісні від Nirvana, Amy Winehouse та інших виконавців для проєкту, що підвищує обізнаність про важливість підтримки психічного здоров’я.

Організація Over The Bridge, що знаходиться у Торонто, створила компіляцію з піснями, записаними за допомогою штучного інтелекту в стилі музикантів, які померли у віці 27 років.

Альбом «Drowned In The Sun — Lost Tapes Of The 27 Club» зібрав пісні, які в основному були створені комп’ютерами, щоб привернути увагу до боротьби музикантів з депресією та проблемами психічного здоров’я, а також до пропонованої їм підтримки.

«Якби усі ці музиканти, яких ми так любимо, мали психічну підтримку тоді?» — сказав Шон О’Коннор (Sean O’Connor), член ради директорів Over The Bridge, виданню Rolling Stone. «Якось у музичній індустрії [депресія] нормалізується і романтизується… А музика сприймається як справжнє страждання».

Треки до альбому, які також нагадують стилі Jimi Hendrix та The Doors, були зроблені за допомогою програми штучного інтелекту Google Magenta, яка аналізує попередні роботи виконавців, щоб навчитися писати треки, як вони. Тексти до пісень створювала інша програма штучного інтелекту.

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK