alice-cooper-social-debris-single
  • post by:
  • 05 февраля, 2021

Alice Cooper випустив нову пісню «Social Debris»

4 лютого, легендарному музиканту Елісу Куперу (Alice Cooper) виповнилося 73 роки. На честь цієї події, співак поділився піснею «Social Debris» з нового альбому під назвою «Detroit Stories», що має вийти наприкінці місяця.

 

«Сингл «Social Debris» — це подарунок Детройту, моїм фанатам й мені самому», — сказав Купер у прес-релізі. “Трек написаний оригінальним гуртом Еліса Купера. Ми ніколи не думали, що колись впишемось; гурт Еліс Купер не був схожий ні на що, бо ми робили те, що не робив жоден інший гурт. Ми не вписувались у фольклорну сцену, не вписувались у метал, насправді не вписувались ні в що, що відбувалося на той час. Ми завжди відчували себе як аутсайдери.»

Говорячи про альбом «Detroit Stories», Купер додав: «Детройт був батьківщиною розлюченого хард-року. Після того, як не вписався ніде в США (музично чи іміджево), Детройт був єдиним місцем, де впізнали звук хард-року та наше божевільне сценічне шоу. Детройт був притулком для ізгоїв. І коли вони дізнались, що я народився у Східному Детройті… це був наш дім».

Реліз альбому очікується 26 лютого.

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM