aphex-twin-sold-his-artwork-as-nft
  • post by:
  • 16 марта, 2021

Aphex Twin продав свій NFT витвір мистецтва за $128 тисяч

За вихідні британський музикант Aphex Twin продав новий унікальний витвір мистецтва у формі NFT (невзаємозамінний токен) за 128 000 доларів (3 534 746 грн).

Робота під назвою «afx\/weirdcore\blockscanner» є спільною роботою між Aphex та його постійним співавтором, візуальним художником Weirdcore.

 

Новий NFT був проданий на фондовій біржі криптовалют і містить музику від ді-джея та «додатковий технічний внесок» від мультидисциплінарного виконавця Freeka Tet.

Анонсуючи цілодобовий аукціон у Twitter, Aphex заявив, що планує компенсувати вуглецевий слід криптовалюти: «Частину грошей ми витратимо на посадку дерев і або пожертвуємо на пермакультурні проєкти, або влаштуємо їх самостійно, залежно від того, скільки отримаємо».

NFT швидко став присутній в музичній індустрії та за її межами протягом останніх тижнів. Раніше цього місяця Kings Of Leon випустили свій новий альбом «When You See Yourself» у формі NFT. Колекція, що складається з трьох токенів, може похвалитися 25 унікальними творами, включаючи обмежений тираж вінілу «Golden Eye», а також шанс виграти один із шести «Золотих квитків» для майбутнього туру групи.

 

Richard David James (Aphex Twin) — британський музикант, найбільш відомий своєю самобутньою роботою в електронних стилях, таких як техно та ембіент-музика в 1990-х роках. У 2001 році журналіст Guardian Пол Лестер назвав його «найбільш винахідливою і впливовою фігурою сучасної електронної музики».

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM