arnold-schwarzenegger-best-suited-to-terminate-aliens
  • post by:
  • 19 марта, 2021

Вторгнення прибульців? Арнольд Шварценеггер розбереться!

Якщо одного дня на нашу планету здійсниться вторгнення прибульців, хто зміг би захистити нас? Британці вважають, що це має бути ніхто інший як Арнольд Шварценеггер.

Соціальне опитування у Британії показало, що зірка «Термінатора» та екс-губернатор Каліфорнії очолив список з 20 знаменитостей та громадських діячів які були б найкраще підготовлені для вирішення сценарію Судного дня… Актор Уілл Сміт потрапив на друге місце у списку.

Обидва актори відомі своїми крутезними ролями в кіно, в яких вони борються з химерними істотами, але, мабуть, політичний досвід Арнольда як «губернатора» дав йому перевагу над досвідом Сміта у стрічках «День Незалежності» та «Люди у чорному».

«Я хочу подякувати людям за те, що вони повірили мені. Я готовий служити.» — написав Арнольд коли побачив результати опитування.

У топ-5 також увійшли улюблений британець сер Девід Аттенборо, за ним актори Брюс Вілліс і Том Круз.

Екс-президент сполучених штатів Дональд Трамп був найпопулярнішим політиком на 8 місці — відразу після Гаррісона Форда та зірки «Чужого» Сігурні Вівер. Поганою новиною для британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона стало те, що опитування Великобританії поставило його аж на 12 місце.

Очевидно, опитані британці мають ще менше віри в сьогоднішню адміністрацію Америки… що стосується поводження з інопланетянами. Віцепрем’єр-міністр Камала Гарріс потрапила на 19-е місце, тоді як президент Байден був останнім на 20-му.

 

Телеканал BLAZE, який проводив опитування, заявляє, що Арнольд є головним вибором, але додає … «викликає занепокоєння той факт, що стільки знаменитостей, які мають вигаданий досвід комунікації з інопланетянами, багато хто вважає кращими кандидатами, аніж нинішніх світових лідерів.»

Джерело: TMZ

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM