atlas-weekend-2021-festival
  • post by:
  • 18 марта, 2021

Atlas Weekend планує проведення фестивалю 2021

Музичний фестиваль Atlas Weekend планує проведення заходу цього літа. Про це організатори повідомили у соц мережах:

 

«Ми знаємо, що у вас є багато питань. Чи відбудуться цього року Atlas Weekend? Що робити з квитками? А як щодо карантину? Ми постійно відстежуємо ситуацію в Україні та світі, спілкуємось з нашими колегами, і ми раді сказати, що навіть за правилами, які діють зараз в Україні, ми можемо провести фестиваль на ВДНГ цього липня.

Буде так само як у 2019 році? Або як ми планували це у 2020 році до пандемії? Беручи до уваги сучасні реалії, фестиваль буде іншим, але він збереже свою неповторну атмосферу та масштаби. Це буде тиждень, повний незабутніх емоцій з усім, що змусило вас полюбити Atlas Weekend. Але нам доведеться дотримуватися соціальної дистанції, носити маски, використовувати антисептики та проходити обов’язковий температурний контроль. Кількість квитків також буде обмежена.
Наша команда активно працює над впровадженням усіх можливих заходів профілактики. Ми зв’язані з усіма виконавцями та щодня оновлюємо ситуацію. Ми розуміємо, що деякі артисти відкладуть свої європейські гастролі й не зможуть зв’язатися на нашій сцені цього року, але ми готові до цього, і вже маємо план B. Ми робимо все можливе, щоб фестивальний простір був безпечним для всіх, і ми готуємось до фестивалю у повній силі.
Дуже скоро ми поділимось усіма деталями фестивального літа у 2021 році. Будь ласка, будьте терплячі.
Тим часом бережіть себе і бережіть своє здоров’я. Дякуємо, що залишились з нами. Ваша підтримка безцінна, особливо у цей важкий рік. До зустрічі»

Також Atlas поділилися інформацією, що репер A$AP Rocky, що вже втретє представлений хедлайнером фестивалю, став рекордсменом не лише за кількістю оголошень, а й за кількістю запитів від гостей фестивалю. 1628 разів у на сторінках Atlas питали про Rocky.

Джерело: Atlas Weekend

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM