banksy-reading-prison-mural
  • post by:
  • 10 марта, 2021

Banksy намалював тікаючого в’язня на стіні в’язниці

Вуличний художник Banksy представив свій новий мурал — втечу з в’язниці, намальовану на стіні вже неіснуючої в’язниці HM Reading Prison в місті Редінг, Беркшир, Англія. В’язниця, також відома як «Reading Gaol», була побудована в 1844 році й діяла до початку 2014 року. До цього тижня вона, мабуть, була найвідомішою завдяки житлу письменника Оскара Уайльда під час дворічного ув’язнення (1895-1897) після засудження за «огидну непристойність». Після звільнення Уайльд опублікував вірш «The Ballad of Reading Gaol», який розповідає про повішення Чарльза Томаса Вудріджа 1896 року, засудженого за вбивство своєї дружини.

 

На муралі Бенксі зображений чоловік у тюремних смугах та кепці. Він спускається по зовнішній цегляній стіні на мотузковій драбині, що насправді є папером, а до її кінця прив’язана друкарська машинка. Зображення, швидше за все, натякає на Уайльда як відомого ув’язненого у Редінг та його подальшу поетичну роботу.

 

Banksy

Banksy

Художник залишив свою роботу відкритою для спекуляцій протягом декількох днів, перш ніж опублікував в Instagram відеопроцес створення малюнку.

Banksy

Джерело: HYPERALLERGIC

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM