berlinale-2021-is-happening-virtually
  • post by:
  • 03 марта, 2021

Відвідай кінофестиваль «Берлінале» у прямому ефірі

Перший європейський кінофестиваль року — «Берлінале» відбувається просто зараз у прямому ефірі! Цьогоріч, ми не побачимо ані червону доріжку, ану публіку, але можемо наживо подивитись трансляцію фестивалю. Церемонія нагородження також відбудеться у прямому ефірі 5 березня. Другий етап — святкування — організатори сподіваються провести вже в червні.

«Не можна було просто взяти й скасувати «Берлінале». Ми шукали найбільш вдале з можливих рішень, щоб представити програму фестивалю глядачам, пресі та кіноіндустрії у 2021-му році. Ось чому виникла ідея провести «Берлінале» у два етапи. Це абсолютно новий підхід, який дійсно відкриває нові горизонти.» — каже Марієтта Ріссенбек, виконавчий директор «Берлінале».

 

Berlinale

У конкурсній програмі змагаються 15 кінокартин, це менше, ніж зазвичай. Більшість фільмів — з Німеччини та інших європейських країн, а також з Ірану, Південної Кореї, Японії та Мексики. Американські стрічки цього року в програму не входять.

«На «Берлінале» представлені фільми, які або знімалися, або монтувалися вже під час пандемії. Тільки в деяких з них знайшов відбиток новий світ, в якому ми тепер живемо, але всі стрічки якоюсь мірою несуть в собі відбиток невизначеного часу, яке нам випало.» — коментує Карло Чатріан, художній директор «Берлінале».

 

Список переможців буде оголошено 5 березня.

Програма представлених фільмів тут.

Джерело: Euronews

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM