bicep-isles-new-album
  • post by:
  • 22 января, 2021

Bicep випустили новий альбом «Isles»

Дует Bicep із Північної Ірландії випустили новий альбом під назвою «Isles». Він містить 10 треків та виходить на лейблі Ninja Tune.

Вперше вони з’явилися 12 років тому як музичні колекціонери, які викупали невідомі записи та представляли їх публіці. Їх блог Feel My Bicep розпочався як засіб підтримання зв’язку з друзями колекціонерами з Белфасту, які пішли в університет. Протягом кількох років блог залучав 100 000 відвідувачів щомісяця та дав старт діджейській кар’єрі дуету. Потім вони створили радіо-шоу Rinse FM, заснували звукозаписну компанію, записували ремікси та продюсували й, врешті-решт, підписали угоду з лейблом Ninja Tune засновниками якого являються дует Coldcut.

 

У 2021 році дует випускає свій другий реліз, щоб задовольнити фанатів під час локдауну. Створений у їхній лондонській студії, «Isles» представляє ді-джеїв та продюсерів, поєднуючи атмосферні звуки з інфекційними лініями синтезаторів.

Кожен трек з альбому змусить слухача зупинитись та відчути мелодію. Вона проникає крізь вуха прямо у серце, залишаючи мурашки по шкірі. Тут відчувається пристрасть та справжня любов до своєї справи. Дует безперечно створив хітовий реліз, який сподобається багатьом.

Пориньте у музичний світ Bicep:

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM