• post by:
  • 28 августа, 2019

Блогери на Burning Man

Burning Man — найбільше та найулюбленіше свято кретивних ком’юніті з усього світу. Відомі діячі мистецтва, музиканти, митці арт-індустрій — Playa люб’язно приймає всіх, хто шукає натхнення та мріє відпустити думки.

Вподобали Burning Man й «амбасадори YouTube» — блогери. Ми підготували для вас підбірку відео від блогерів першого ешелону: про пустельне весілля, чек-лист моделей з виживання на Burning Man та стендаперів на Playa.

Моделі обирають Бьорн! На каналі найавторитетнішого фешн-видання світу Vogue (а саме Vogue UA) можна дізнатися, як пережити фестиваль, якщо ти модель. Марія Мельник записала міні-блог про свої пригоди на Playa.

На каналі Jesse, кількість підписників якого перевищує 10 500 000 користувачів, після Бьорну-2017 вийшов повноцінний фільм. Це історія короткого, проте яскравого життя в Блек-Рок. Динаміка нічних денсполів, арти, екскурс до казки: Jesse розповів про все.

Стендап в пустелі чи пустеля в стендапі? Блогер та комік Данило Поперечний познайомив свою 2 500 000 аудиторію з Burning Man у 2017 році. Чим зайнятися, до чого готуватися, як прожити 8 днів в умовах пустелі — для російськомовної аудиторії влог може стати інформативним гідом.

Burning Man за 4 хвилини? Так! Вчені цього звісно не довели, проте ми впневнені, що після короткого огляду Lorraine ви закохаєтеся в Блек-Рок до нестями.

Багатофункціональні репери також приміряли на себе роль блогерів: T-Killah про весілля, день народження, шлях та пил.

Історія короткого життя денсполу Robot Heart можна побачити у відео Karim Tabar. 11 хвилин у ритмі нічного життя пустелі переглянули майже 3 000 000 користувачів.

Цього року міжнародні та українські медіа-артисти вперше створюють відео-проекцію і презентують медіа-арт програму на поверхні піраміди.

Спеціально для цього створено 7 відео-мапінг перформансів в цьогорічній тематиці Burning Man  — Метамарфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджіталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація людини.

Слідкуй за подіями Burning Man на сайті: DigitalCulture.in.ua 

Дізнавайся про життя наших артистів на Burning Man на сторінках у Facebook та Instagram.

Проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

Leave Comments