• post by:
  • 01 июля, 2019

VR виставка та брейншторм ARTEFACT: Chornobyl33 в CARBON

Не так давно ARTEFACT оголосив open-call для митців, які хочуть стати частиною першої міжнародної меді-виставки України, присвяченій висвітленню проблеми інформаційної складової Чорнобиля.

6 липня, в рамках другого етапу конкурсного відбору, відбудеться брейншторм та обговорення існуючих ідей в медіа-арт резиденції Carbon. Митці проекту зможуть обмінятися досвідом, поділитися думками та баченнями щодо виставки, а також визначити подальший курс роботи.

В рамках зустрічі кожен матиме можливість познайомитися ближче з мистецтвом VR на виставці Дарини Фес «System update available». Гості зможуть проаналізувати, як новітні технології впливають на сьогодення, а також дослідити віртуальний світ.

Двері Carbon відкриті для всіх охочих з 17.00 до 23:00, тому не втрачай можливості дізнатися про медіа-арт сучасності більше!

Програма подій на 6 липня:

14.00 – 17.00: brainstorm Artefact art-project 👉https://forms.gle/W4zPkoBiQ7QSfU269

17.00 – 23.00: System update available. Виставка медіа-арту. Дарина Фес — персональна vr-art виставка
19.00 – 23.00: Watch The Music – мультимедіа шоу
А також виставка графіки snorched!, серія пінхол майстер-классів для дітей та дорослих від Pavlovka ArtGallery, піаніно що фотографує від Waldemart Klyuzko та лаунж в саду.

Прийом заявок, підготовка експонатів та розробка концепції виставки в розпалі. Долучитися до проекту Artefact можуть як українські, так і міжнародні представники різних галузей мистецтва. Проводиться відбір 10-ти робіт, що будуть профінансовані та реалізовані в рамках української виставки. Вже наприкінці осені виставку можна буде відвідати в центрі Києва.

Стати частиною ARTEFACT Chornobyl33  та долучитися до виставки можна за посиланням:

>>>>>>>>>>>https://forms.gle/W4zPkoBiQ7QSfU269 

ARTEFACT: Chornobyl33 — перша міжнародня медіа-арт виставка, яка об’єднає VR та AR-технології, параметричну архітектуру, кінект та інші напрямки медіа-арту, які є новітніми для українського мистецтва. Проект має на меті залучити активні верстви населення до існуючої проблематики свідомого споживання та поширити інформацію, навички її фільтрування та зростання загального рівня медіаграмотності на прикладі інформаційної катастрофи Чорнобиля.

Leave Comments