british-musicians-ask-to-cancel-post-brexit-visas-to-europe
  • post by:
  • 22 января, 2021

Elton John, Sting, Radiohead ті інші просять скасувати візи в Євросоюз для музикантів

Британські артисти звернулися до уряду Сполученого Королівства зі звинуваченням в тому, що воно «ганебно обдурило очікування» працівників творчої індустрії в угоді, що стосується пост-Брексіту, і закликали укласти з Євросоюзом новий договір, який забезпечить їм можливість їздити на гастролі без віз і «бюрократії».

 

У відкритому листі підкреслюється, що угода, умови якої стали відомі в грудні 2020 року, веде до «додаткових витрат» і роботі, що в кінцевому підсумку зробить неможливим гастролі багатьох музикантів — особливо молодих і особливо в умовах нинішньої пандемії, коли працівникам творчої індустрії й без того доводиться докладати масу зусиль, щоб зводити кінці з кінцями.

 

Артисти попросили домовитися про можливість британських музикантів їздити в Європу і провозити необхідне обладнання без додаткових документів. Окреме занепокоєння у них викликає пункт угоди, за яким гастролюючим музикантам і членам їх команд знадобиться отримувати окремі візи для кожної з 27 країн Євросоюзу.

Відкритий лист підписали більше сотні артистів, в тому числі Елтон Джон, Боб Гелдоф, Ед Ширан, Стінг, Брайан Мей, Radiohead, Роджер Уотерс, Гарі Ньюман, Джон Лайдон та багато інших.

Текст звернення опубліковано в Times.

Джерело: The Times

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM