burning-man-is-creating-a-fly-ranch
  • post by:
  • 12 марта, 2021

Burning Man створить постійний творчий простір

Минулого року пандемія COVID-19 змусила фестиваль Burning Man скасувати щорічну подію в місті Black Rock City, штат Невада. Подія, де 70 000 бьорнерів зводять місто посеред пустелі та досліджують різні форми художнього самовираження, й досі не впевнені щодо проведення фестивалю цього року. Хороша новина полягає в тому, що його організатори працюють над новим постійним простором — Fly Ranch.

У 2016 році, організатори Burning Man, придбали Fly Ranch — ранчо площею 3800 акрів, що знаходиться в декількох милях від міста Блек-Рок-Сіті, з ідеєю створити захопливий простір, що функціонуватиме весь рік. У 2020 році вони співпрацювали з ініціативою Land Art Generator Initiative (LAGI) та розпочали конкурс із проханням спільноти бьорненрів долучитися до створення цього простору.

«Цей виклик дизайну — це запрошення художників, архітекторів, дизайнерів, будівельників, науковців та бьорнерів усіх видів об’єднатись та створити колективний проєкт, який триватиме довше, ніж тиждень серпня», — йдеться в офіційному повідомленні. «Завдяки мистецтву, технологіям та інноваціям LAGI 2020 Fly Ranch об’єднає стійкі та масштабовані рішення щодо енергетики, води, житла, харчування та регенерації в пустелі Блек-Рок».

 

Всього було обрало 10 дизайнерських проєктів, яким буде надано гранти для побудови своїх прототипів на ранчо. За даними LAGI, «командам було запропоновано інтегрувати стійкі системи енергетики, води, харчування, укриття та поводження з відходами у витвори мистецтва в ландшафті. Мета полягає у створенні основоположної інфраструктури для Fly Ranch, підтримці цілей сталого розвитку проєкту “Burning Man” до 2030 року та залучення глобальної аудиторії до спільної роботи над системною трансформацією та слугуватиме натхненням для розвитку галузі регенеративного дизайну».

Амбіційні пропозиції ставлять стійкість на головне місце. Наприклад, NEXUS планує використовувати гірську породу як стійку альтернативу бетону; Solar Mountain використовує перероблені та сонячні фотоелектричні матеріали для виробництва електроенергії; а Ripple має біокерамічний купол з електрохромного скла, компостувальні унітази, насіннєві банки, цистерни, плани власного відновлення тощо.

Перегляньте весь шорт-лист LAGI тут.

Джерело: designbloom

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM