burning-man-requires-covid-19-vaccine
  • post by:
  • 23 апреля, 2021

Для відвідування Burning Man потрібне обов’язкове щеплення

Організатори фестивалю Burning Man розглядають можливість вимагати від учасників довести, що вони були щеплені проти COVID-19, якщо фестиваль все ж відбудеться.

Організатори кажуть, що до кінця місяця вони точно не вирішать, чи відбудеться цього літа подія, скасована минулого року через пандемію.

Генеральний директор Burning Man Маріан Гудель (Marian Goodell) заявила у відеозверненні, розміщеному на веб-сайті групи 8 квітня, що «для Burning Man буде потрібно провакцинуватися». Тоді вона помилково сказала, що штат Невада вимагає, щоб люди мали докази вакцинації на великих зборах. Минулих вихідних вона визнала в оновленій заяві на веб-сайті групи, що «помилилася».

Reuters

«Ми зважуємо всю тяжкість.» — сказала Гудель. «І ми знаємо, що це кидає виклик нашій концепції «радикальної інклюзії».» За її словами, громадянська відповідальність є важливою частиною керівних принципів організаторів, але вони усвідомлюють, що люди в деяких країнах не мали доступу до вакцин, як і більшість дітей.

«Це ще не зовсім зрозуміло. Є багато людей, які думають, чи потрібно це”, — сказала вона.

“Ми вас чуємо. Питання про вакцини та про те, як ми будемо їх вимагати, і навіть з логістичного стану, відверто кажучи, ми все це вивчаємо».

Організатори також не вирішили, чи забезпечать експрес тестування на заході. Гудель сказала, що вони сподіваються прийняти рішення до кінця цього тижня та не пізніше 30 квітня.

«На цей час урядові установи, які беруть участь у співпраці з нами, справді дуже підтримують та допомагають. Вони не ставлять жодних перешкод. Ми всі шукаємо ресурси, щоб все здійснити», — сказала вона.

Benjamin Langholz’s circular staircase at Burning Man

Гудель заявила, що організатори повинні подати заявку на спеціальний дозвіл до Бюро управління земельними ресурсами США до 23 квітня. Він вимагає обмеження відвідуваності до 69 000 осіб, аніж 80 000, затверджених на деяких минулих фестивалях.

Джерело: Sentinel

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK