coldplay-new-album-on-the-way
  • post by:
  • 08 февраля, 2021

Coldplay працюють над новим альбомом

Схоже, Coldplay готується випустити дев’ятий студійний альбом під назвою Music Of The Spheres.

Гурт, до складу якого входять Кріс Мартін, Джон Бакленд, Гай Берріман та Уілл Чемпіон, вже місяцями працюють над новим проєктом — натякаючи, що новий альбом не за горами. А офіційні записи показують, що вони зареєстрували назву альбому як торгову марку до будь-якого нового випуску.

 

Інсайдер сказав: «Кріс і Ко вже деякий час натякають, але зараз це нарешті починається. Вони були зайняті роботою над новою музикою під час локдауну, і все це завершиться записом, який має робочу назву Music Of The Spheres. Кріс та гурт зараз офіційно зареєстрували торгову марку назви для альбому. Марка також включає мерч та все, що їм потрібно для туру. Це справді захопливий час для всіх, хто бере у цьому участь».

Минуло майже два роки відколи Coldplay випустили Everyday Life, їх восьмий поспіль альбом No1. Джерело додало: «Безсумнівно, цей проєкт також потрапить прямо на перше місце».

Здається, гурт, подібно багатьом виконавцям, імплементував у свою творчість Великодні Яйця — так собі підказки для слухачів про майбутні релізи. Так в рамках виходу альбому Everyday Life на вінілі, у центрі була надрукована фраза «Music Of The Spheres», а внизу був крихітний надпис «Coldplay coming soon».

 

З нетерпінням чекаємо нової музики від Coldplay!

Джерело: The Sun

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM