cool-music-websites-this-day-in-music
  • post by:
  • 23 февраля, 2021

Дізнайся яка музика була у топі у твій День Народження

Сайт This Day In Music запустив спеціальний розділ BIRTHDAY NO.1, де можна дізнатися, яка музика була у топах чартів у день вашого народження.

Просто введіть дату свого народження і генератор покаже вам головні хіти США, Великої Британії, Німеччини, Австралії й Канади. Кожен трек має короткий опис — його автор, як добре продавався запис тощо.

У правій частині сайту є ще один пошуковик. Там, поставивши тільки дату й місяць, можна дізнатися про усі музичні події, що сталися у цей день у різні роки, а також подивитися, хто з великих музикантів народився з вами в один день.

BIRTHDAY NO.1

Цей генератор нагадав мені про ще один цікавий музичний проєкт. Це сайт (а також мобільний додаток) який називається Radiooooo.com

Radiooooo — це музична машина часу! Обери країну, десятиліття, темп та насолоджуйся музикою культур світу. Проєкт було створено у 2013 році, друзями музикантами, що збирали платівки та мріяли поділитися своєю колекцією зі світом. Це соціальна платформа, де кожен охочий може додати знайдену пісню на мапу.

В слухача також є можливість обрати режим: «Шафл» — програватиме треки рандомно; у «Таксі» — ви можете обрати декілька країн та десятиліть; та «Острів» — у якому можна послухати тематичні підбірки.

Окрім усього цього, на мапі можна знайти унікальні локації, навіть «острів інтиму» — музику для романтичного вечора.

Radiooooo

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM