cxema-bolier-room-second-stream
  • post by:
  • 25 февраля, 2021

Київська CXEMA та Boiler Room проведуть другий спільний стрім

Київська CXEMA приєдналася до десятиденного онлайн-фестивалю SYSTEMRESTART.TV, який Boiler Room запустив на підтримку клубної культури. 26 лютого вони проведуть спільну трансляцію, під час якої зіграють українські діджеї Maryana Klochko, Voin Oruwu та John Object.

CXEMA розпочалася у 2014 році, коли її засновник Слава Лепшеєв вирішив розхитати нічне життя Києва низкою заходів у постіндустріальних місцях міста. Зараз це одна з найбільших рейв-сцен України.

Трансляція розпочнеться завтра, 26 лютого о 17:00 на сайті фестивалю. Під час стріму ми зможемо подивитись документальний фільм «Присвячується Молоді всього Світу II» від режисерів Яреми Малащука і Романа Хімея, рейв-фотографії Яни Франц, а також проведуть інтерв’ю з музикантами й артистами.

 

Дивись трейлер фільму «Присвячується Молоді всього Світу II» (хронометраж — 9 хв):

Разом зі Схемою в трансляції беруть участь лейбл з Гонконгу Absurd Trax, палестинська радіостанція Radio Alhara та Bubblegum Club з південноафриканського міста Йоганнесбург.

Під час трансляції глядачі зможуть пожертвувати гроші благодійному фонду Music Venue Trust, який  допомагає, захищає та вдосконалює музичні майданчики у Великобританії.

 

Перший спільний стрім Схеми та Boiler Room відбувся у Червні минулого року в рамках проєкту Streaming from Isolation. Сети на ньому зіграли Tofudj, Poly Chain, Gael, Nastya Muravyova та Stanislav Tolkachev.

Джерело: DTF

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM