dj-mixed-kendrick-lamar-and-kanye-west-albums
  • post by:
  • 01 марта, 2021

Діджей з’єднав альбоми Kanye West та Kendrick Lamar у мікстейп

Діджей Toasty Digital випустив 20-хвилинний мікстейп «Good Kid Twisted Fantasy», в якому змішав треки з альбомів «Good Kid, M.A.A.D City» Кендрика Ламара (Kendrick Lamar) та «My Beautiful Dark Twisted Fantasy» Каньє Уеста (Kanye West).

Цей реліз навіть має власну історію. За задумом діджея, дія мікстейпу відбувається у 2050 році — через 30 років після того, як зник Каньє Уест, а світ перетворився на антиутопічне суспільство.

У коментарі виданню Input Toasty Digital розповів, що на старті його музичної кар’єри роботи Кендріка та Каньє, зокрема два обраних альбоми, найбільше вплинули на нього.

Ще однією причиною для створення мікстейпу стало те, що репери «мало працювали разом в реальному житті». «Як правило, Кендрік і Каньє залишалися кожен на своєму шляху. Можливо, причина в тому, що обидва мають величезний талант і могли б заважати цим один одному. Але це колаборація мрії», — розвовів Toasty Digital.

Кендрік Ламар — американський хіп-хоп виконавець і сонграйтер. Його останній на цей час альбом, DAMN., Вийшов у квітні 2017 року й очолив список кращих релізів 2017 року за версією Billboard.

Каньє Уест — американський репер, продюсер, сонграйтер, дизайнер та засновник бренду Yeezy. Його останній альбом вийшов 25 жовтня 2019 року.

Джерело: DTF

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM