dmx-has-died-at-50
  • post by:
  • 09 апреля, 2021

Помер репер DMX

9 квітня помер американський репер DMX. Про це повідомив представник сім’ї порталу Pitchfork. Репер був госпіталізований 2 квітня після передозування наркотиками та подальшим серцевим нападом у своєму будинку в Уайт Плейнс, штат Нью-Йорк. 7 квітня артист проходив подальші тести функції мозку. Йому було 50 років.

Сім’я повідомила:

«Ми з глибоким смутком повідомляємо сьогодні, що наш коханий, DMX, народжений Еарл Сіммонс (Earl Simmons), помер у 50-річному віці в лікарні Уайт Плейнс поруч зі своєю сім’єю після останніх кількох днів перебування на підтримці життя. Еарл був воїном, який воював до самого кінця. Він любив свою сім’ю всім серцем, і ми дорожимо часом, проведеним з ним. Його музика надихнула незліченних шанувальників по всьому світу, його знакова спадщина буде жити вічно. Ми цінуємо всю любов і підтримку в цей неймовірно складний час. Будь ласка, поважайте нашу приватність, оскільки ми переживаємо втрату свого брата, батька, дядька та людини, яку світ знав як DMX. Ми поділимося інформацією про його панахиду, коли деталі будуть уточнені.»

У 1992 році перший опублікований трек DMX «Born Loser» потрапив на радіо.

У 1997, репер підписаний на лейбл Def Jam. У 1998 виходить сингл «Get at Me Dog», та стає дуже успішним. У травні 1998, його перший альбом, «It’s Dark and Hell Is Hot» очолює чарт Billboard і продається у понад 4 мільйони копій. Потім вийшли «Flesh of My Flesh, Blood of My Blood» (1998) і «And Then There Was X» (1999), вони повторили успіх першого альбому.

DMX також знявся в декількох фільмах, найвідоміші з яких — «Ромео повинен померти», «Наскрізні поранення» і «Від колиски до могили». Багато років Сіммонс боровся з наркотичною залежністю та кілька разів проходив реабілітацію.

Джерело: Pitchfork

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK