egypt-gala-parade-of-royal-mummies
  • post by:
  • 06 апреля, 2021

Супер Гала: парад королівських мумій у Єгипті

22 стародавніх мумії — чотири цариці й 18 царів — перевезли зі старого Єгипетського національного музею в новий Національний музей єгипетської цивілізації. Процесія отримала назву «Золотий парад фараонів».

Мумії урочисто провезли вулицями в хронологічному порядку їх правління — починаючи від фараона 17-ї династії Секененра Таа II й закінчуючи Рамзесом IX, який правив в XII столітті до нашої ери. На організацію параду фараонів було витрачено кілька мільйонів доларів і передбачені суворі заходи безпеки — в данину поваги до царської крові та статусу національного надбання.

Мумії знаходились у спеціальних саркофагах з клімат контролем протягом годинної подорожі вздовж Нілу, повідомляє Associated Press. Більшість мумій були з Нового царства, яке правило Єгиптом між 1539 р. До н. Е. до 1075 р. до н. е. Спочатку вони були поховані близько 3000 років тому в Долині царів та на Деір Ель-Бахрі поблизу Луксора.

Окрім мумій, на гала-параді також було представлено 60 мотоциклів, 150 коней та 21 салют з рушниць, йдеться в прес-релізі.

«Роблячи це з великою пишністю церемонії, мумії набувають належного», — пояснила Reuters єгиптолог Американського університету в Каїрі Саліма Ікрам. «Це єгипетські царі, це фараони. І отже, це спосіб виявити повагу».

Джерело: People

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK