elton-john-recorded-something-with-metallica
  • post by:
  • 29 марта, 2021

Elton John записав «щось» з Metallica

Elton John розповів, що протягом останніх місяців співпрацював разом з гуртом Metallica.

Виступаючи у власному шоу Apple Music 1 Rocket Hour, він сказав про це своєму гостю, музиканту SG Lewis: «Я щойно зробив щось із Metallica, протягом періоду локдауну. Я працював з Gorillaz і з подібними артистами. Я не створив жодної речі Елтона, але я зробив чудові речі з іншими людьми».

Хоча ніяких деталей музикант не розкрив, можливо, Metallica намагалися застосовувати різні підходи до написання нової музики після того, як Ларс Ульріх (Lars Ulrich) повідомив, що вони не змогли продовжити створення нового альбому, як сподівались. Описуючи їхній прогрес як «льодовиковий» у січні, барабанщик сказав порталу Ultimate Classic Rock, «Це найбожевільніші часи. Ми рухаємось, але важко зробити багато, коли ми не разом.»

У вересні 2019 року Ульріх опублікував у Instagram свою фотографію, разом з дружиною та Елтоном Джоном, написавши: «Крім натхнення провести вечір у компанії одного з найкращих авторів пісень та артистів… Дякую, Елтоне за щедрість та сприйняття!»

Торік Джон з’явився в альбомі Оззі Осборна (Ozzy Osbourne) «Ordinary Man», граючи на фортепіано та співаючи на титульній доріжці.

Джерело: Ultimate Classic Rock

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM