eurovision-2021-will-happen-virtually
  • post by:
  • 03 марта, 2021

Євробачення 2021 відбудеться у Роттердамі

Євробачення повертається!

У минулому році вперше з 1956 року проведення пісенного конкурсу було скасовано через пандемію. У 2021-му його все ж таки проведуть у місті Роттердам — віртуально без глядачів. Учасникам, які не зуміли приїхати в Нідерланди, буде дозволено використовувати заздалегідь підготовлені живі записи своїх виступів.

Півфінали Євробачення пройдуть 18 і 20 травня, фінал — 22-го.

«Так, пісенний конкурс Євробачення обов’язково повернеться в травні цього року — попри пандемію. Але в ситуації, що склалася, на жаль, ми не можемо провести його у звичному форматі. Для нас, звичайно ж, головне — безпека й охорона здоров’я всіх учасників, починаючи зі знімальної групи й закінчуючи артистами. Це повинно бути нашим пріоритетом. Тому ми дуже уважно стежимо за міжнародними подіями й продовжуємо вивчати та планувати три сценарії проведення конкурсу.» — каже виконавчий супервайзер Євробачення, Мартін Остердаль.

Перший сценарій передбачає соціальне дистанціювання, другий — в умовах заборон на переміщення учасників та третій — при карантині.

Україну на пісенному конкурсі представлять гурт Go_A, що пройшли Національний Відбір торік. Вони представлять пісню «ШУМ«, натхненну однойменною весняною ритуальною народною піснею. Це сучасне переосмислення архаїчної гри з елементами древніх магічних ритуальних практик.

Джерело: Euronews

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM