Boddika (UK) на ЮБК 02.06

10-ти годинний танцювальний open air марафон, що перевтілить весну у непередбачуване літо …

Історія Олександра Гріна (Boddika) — це той самий випадок, коли творчо-музичний шлях привів його до потрібних результатів, зумівши вплинути на розвиток електронної музики в рідній для нього Великобританії, та за її межами.

В середині нульових він створив лейбл «NONPLUS +», а в проекті Instra:mental ініціював зародження жанру autonomic dnb, надавши абсолютно нові і унікальні форми «ламаній музиці» середини та кінця нульових.

Та цього йому було недостатньо бо постійна тяга до експериментів зі звучанням та пошуків «чогось іншого» призвела до створення незліченної кількості робіт на стику techno, house, electro, 808-х, а також безліч колаборацій і студійних робіт з досить знаковими артистами на кшталт: Joy Orbison, Loefah, Martyn, Four Tet, Scuba, Blawan і ін.

З останніх найбільш значущих робіт варто виділити EP «Take a stand» німецької техно-діви Ellen Allien, що вийшов на NONPLUS в 2018 році, та обговорюваний експериментальний реліз «Pre Dawn/Indoors» британського sound-дисидента Burial, що з’явився роком раніше

Останні кілька років сценічний образ Boddika багато в чому асоціюється з техно-абстракціями, але відштовхуючись від його музичного багажу — не варто судити однозначно…

Line-up вечірки:

BODDIKA (UK)

BEJENEC (live)

S.A. TWEEMAN

NIL TARASOV

BUNHT (live)

Посилання:

https://m.facebook.com/BoddikaNonplus/

https://www.residentadvisor.net/dj/boddika

https://m.soundcloud.com/boddika