fka-twigs-headie-one-dont-judge-me
  • post by:
  • 27 января, 2021

Дивись: новий кліп FKA twigs та Headie One

Співачка FKA twigs, лондонський репер Headie One і продюсер Fred знову зібралися для створення нової пісні «Don’t Judge Me». Це продовження треку «Judge Me (Interlude)» із мікстейпу Headie One під назвою«2020 GANG».

Нова пісня надійшла з відеокліпом від режисера Еммануеля Аджея (який також був співрежисером «Black Is King» для Beyoncé).

 

Відеокліп показує FKA twigs, яка танцює у порожній кімнаті, поки Headie ходить вулицею. Врешті решт, все у кліпі стає трохи надприродним.

У середині жовтня співачка (реальне ім’я якої Талія Барнетт) розповіла в інтерв’ю для серій Grammy Museum’s Programs at Home, що написала новий альбом під час локдауну через пандемію COVID-19. Серед її співавторів — іспанський продюсер El Guincho, який працював над альбомами Björk «Biophilia» та Rosalía «EL MAL QUERER».

З моменту випуску свого альбому «MAGDALENE» у 2019-му, Twigs з’явилася як гостя на дебютному альбомі від загадкового продюсера Slingbaum та приєдналася до Nicolas Jaar на треку для його проєкту «Against All Logic».

Нещодавно, Талія подала позов проти екс-бойфренда, актора Шаї Лабафа (Shia LeBeouf) із звинуваченнями у зловживанні, насиллі та знущанні над нею. Детальніше тут.

Лабаф у електронних листах до The New York Times писав, що «багато з цих тверджень не відповідають дійсності», але не коментував конкретні твердження. «Мені соромно за цю історію і шкода тих, кого я скривдив», — написав він.

Джерело: Pitchfork

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM