flying-lotus-yasuke
  • post by:
  • 06 мая, 2021

Flying Lotus випустив саундтрек до аніме-серіалу Yasuke

Американський продюсер Flying Lotus поділився офіційним саундтреком до свого аніме-серіалу Yasuke, що вийшов на Netflix.

Артист зібрав 26 нових треків для першого сезону анімаційного фільму, запросивши своїх частих колабораторів, виконавців Thundercat, Denzel Curry та Niki Randa взяти участь у записі цього саундтреку.

У своєму рахунку до аніме-серіалу від LeSean Thomas про чорного самурая в середньовічній Японії музикант Лос-Анджелеса узгоджує свої візуальні нав’язливі ідеї зі своїми широкими музичними інстинктами.

Послухай повний саундтрек:

Аніме-серіал Ясуке розповідає про простого човняра, раніше відомого під прізвиськом Чорний самурай, який бере під крило дівчинку з загадковими здібностями, і йому доводиться знову вийти на стежку війни. В ролях: Лакіт Стенфілд, Такехіро Хіра, Майя Таніда.

Дивись трейлер:

Стівен Еллісон більш відомий як Flying Lotus — американський музичний продюсер, діджей і репер. Популярність прийшла до нього після співпраці з телеканалом Adult Swim, для якого він створював музику для заставок.

Дебютував у 2006 році на американському лейблі Plug Research Records, випустив альбом 1983. У 2008 році він випустив альбом Los Angeles, у 2010 році — Cosmogramma, у 2012 році — Until the Quiet Comes, у 2014 році — You’re Dead! і у 2019 році — Flamagra.

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK