go-to-the-dear-moon-2023-open-call
  • post by:
  • 05 марта, 2021

Open call: полетіти на Місяць зі SpaceX заради мистецтва

Японський мільярдер Юзакі Маедзава (Yusaku Maezawa) оголосив про початок кастингу восьми щасливчиків для польоту навколо Місяця у 2023 році. Потрібні йому аж ніяк не інженери або пілоти, а люди творчих професій. Аби по прильоту, вони надихнувшись як слід, зняли про це фільм, склали вірш, написали картину… Проєкт Dear Moon, який японець робить разом з Ілоном Маском (а з ким же ще!) Настільки ж прекрасний як і сайт-лендінг до нього — дуже рекомендую зайти подивитися, навіть якщо на Місяць ви поки не збираєтеся.

 

Проєкт Dear Moon — це перша цивільна місія польоту на Місяць, запланована на 2023 рік. Ракета «Starship», яку розробляють у компанії Маска SpaceX відправиться у тижневу подорож навколо Місяця й назад.

STARSHIP

У рамках цієї місії учасники направляться до Місяця на борту «Starship» та «Super Heavy Rocket» (раніше відомий як BFR), ракета-носій багаторазового використання, розроблена SpaceX. Це надзвичайно велика ракета і космічний корабель, призначений для перевезення людей і вантажів на Місяць, Марс і далі.

THE SUIT

Розроблений власноруч компанією SpaceX, кожен спеціально підібраний костюм призначений для створення середовища для всіх членів екіпажу на борту, у нетипових ситуаціях, таких як розгерметизація кабіни. Цей костюм також спрямовує системи зв’язку та охолодження до астронавтів на борту під час звичайного польоту. Більше зображень тут.

 

starship_0_pcsuit_0_pc

 

Не зволікай та заповнюй заявку тут! Можливо саме ти станеш частиною космічної команди та історії людства!

Джерело: Dear Moon

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM