go_a-eurovision-shum-final-version
  • post by:
  • 10 марта, 2021

Go_A представили фінальну версію пісні для Євробачення

Гурт Go_A представив фінальну версію пісні «Шум», з якою представлятиме Україну на Євробаченні у місті Роттердам. Подія відбудеться у травні цього року.

Попередня версія пісні була довшою, ніж необхідний формат пісенного конкурсу. Кліп також було перезнято, цього разу у лісі, з кадрами Чорнобильської АЕС. Змінився й текст — з пісні зникли слова «порвали шубу», що викликали суперечки у соцмережах.

У кліпі гурт прибуває до лісу на вантажівці у стилі стімпанк, і розпочинає співати на дерев’яній сцені. Люди у медичних костюмах виходять з лісу на звук, розпочинають хоровод. У танці вони знімають костюми та вже танцюють у різнокольорових сучасних куртках та штанах.

Гурт Go-A пройшли відбір на конкурс Євробачення ще у 2020 році. Вони мали виступати із піснею «Соловей», але подію скасовано через пандемію коронавірусу.

Цьогоріч, журі у складі Джамали, Євгена Філатова, Руслана Квінти, Ярослава Лодигіна та Дмитра Хоркіна одноголосно обрали, з трьох представлених гуртом пісень, саме «Шум» — повідомляє Суспільне мовлення.

«Той варіант, який в нас зараз є саме для Євробачення, він класний. Він зберігає в собі всі елементи, які роблять пісню «Шум» цікавою», — розказав учасник гурту Тарас Шевченко в інтерв’ю Суспільне.

Попередній кліп гурту 👆🏼, опублікований у лютому викликав баталії у соцмережах. Дехто вважав його закликом до легалізації марихуани, дехто — лайкою на адресу «зеленої влади» через слова про порвану зелену шубу. Кліп в цілому вважали протестом проти карантину.

Проте, з самого початку солістка гурту Катерина Павленко пояснювала, що «Шум» — це пісня на основі хороводу, дуже давня українська веснянка, яка походить з дохристиянських часів та ритуалів, пов’язаних з природою.

«Основа цієї пісні — обряд, який українці проводили навесні: шумом закликали весну. Це все проводилося колективно. Вважалося, що якщо щось робити разом, то загальне бажання обов’язково збудеться», — пояснила вона «Фокусу»

Джерело: BBC Ukraine

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM