gusgus-stay-the-ride
  • post by:
  • 03 февраля, 2021

GusGus випустили новий трек “Stay The Ride”

GusGus, досвідчені музиканти, що перетинають жанрові стики, продовжують відкривати завісу випуску майбутнього студійного альбому «Mobile Home» з новим синглом під назвою “Stay The Ride”.

У жовтні минулого року група розпочала розповсюдження альбому з випуском нового синглу «Higher» та представила нову учасницю Маргрет Ран (Margrét Rán) з ісландської інді-поп-групи VÖK.

 

Трек з нового альбому “Stay The Ride” сповільнює темп і запрошує слухача у дослідницьку подорож світом, де машини одержали верх над людством.

Тут панує штучний інтелект. Світ, в якому наукова фантастика вже не фантастика, а тісно вписується в рамки реальності. Відкриваючись фірмовим монохромним вокалом нової учасниці, «Stay The Ride» — це мінімалістичний синтезований гімн, який створює основу для альбому з 9 треків, що вийде незабаром.

 

У 2020-му році, GusGus взяли участь в українському проєкті «Звуки Чорнобиля» та записали пісню, використовуючи бібліотеку звуків, записаних у зоні Відчудження українським медіа художником Валерієм Коршуновим.

Джерело: Rave Jungle

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM