hbo-spacex-series-about-elon-musk-in-the-making
  • post by:
  • 16 февраля, 2021

HBO розробляє серіал про Ілона Маска та SpaceX

HBO розробляє серіал про SpaceX, компанію з вивчення космосу, засновану Ілоном Маском. Шість серій «SpaceX» будуть засновані на книзі Ешлі Венс “Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future”.

 

Серіал покаже, як Маск, переслідуючи свою життєву мрію зробити людство різнопланетним видом, підбирає команду інженерів для роботи на віддаленому тихоокеанському острові, де вони будують і запускають першу ракету SpaceX на орбіту.

Даг Джанг (Doug Jung) виступить сценаристом та виконавчим продюсером серіалу. Іншими виконавчими продюсерами стануть Ченнінг Татум (Channing Tatum), Рід Керолін (Reid Carolin), Пітер Кірнан (Peter Kiernan), а також Ванс і Лен Амато (Vance and Len Amato).

Ходять чутки про те, що головну роль Маска зіграє сам Ілон, а головну жіночу роль зіграє зірка серіалу «Ферзевий Гамбіт» — Аня Тейлор-Джой (Anya Taylor-Joy).

 

Ілон Маск — одна з найзагадковіших постатей сучасності. На додаток до роботи з SpaceX, він добре відомий як генеральний директор компанії Tesla, яка займається виробництвом електромобілів та екологічно чистої енергії. За його різними підприємствами, його власний капітал, за оцінками, становить близько 100 мільярдів доларів.

Джерело: Variety

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM