illegal-rave-of-pensioners
  • post by:
  • 26 января, 2021

Нелегальний рейв виявився чергою пенсіонерів за вакциною

У місті Ессекс (Британія), побачивши велику групу людей біля залу Freemasons Hall де робили вакцини — хтось зателефонував у поліцію, попередивши їх про «рейв». Поліція прибула до місця незаконного рейву, аби усвідомити, що це пенсіонери стоять у черзі, аби отримати свою вакцину проти COVID-19.

 

Голова Саксонського залу Денніс Баум розповів виданню «Echo»: «Це було дуже смішно, поліція приїхала, оскільки їм повідомили, що в Саксонському залі массонів відбувається «рейв» — проте на вулиці вони побачили 80 і 90-річних на інвалідних візках, ходулях і палицях, терпляче стоячи в черзі та чекаючи на свої щеплення.»

 

Рейв

Зал очікував вакцини проти Astra-Zeneca в той день, але саме Pfizer прибув пізніше запланованого часу о 9.10 ранку з меншими дозами, ніж було потрібно. Це призвело до заторів автомобілів, що нагадувало рейви ще на початку 90-х.

Баум додав: «Отже, затори почалися, а потім погіршилися, коли у них закінчилася вакцина, та людей затримали на годину, щоб заробити більше. Це був абсолютний хаос і дуже холодно. Автостоянка була заповнена старими водіями».

 

Поліція Ессекса — напевно набагато щасливіша, що це були лише пенсірнери, а не величезний рейв, та похвалила своїх співробітників за швидку реакцію на дзвінок.

Джерело: Mixmag

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM