jared-leto-almost-signed-unknown-billie-eilish
  • post by:
  • 28 января, 2021

Jared Leto хотів підписати Billie Eilish та її брата на лейбл

Співак Джаред Лето (Jared Leto) розповів, що хотів підписати Біллі Айліш (Billie Eilish) та її брата Фіннеаса (FINNEAS) коли ті були ще невідомими виконавцями.

Фронтмен гурту 30 Seconds To Mars познайомився із братом та сестрою через своїх друзів, продюсера фільмів Емму Ладбрук (Emma Ludbrook) та агента Тома Віндіша (Tom Windish), а потім запросив молодих музикантів виступити на званій вечері для гостей, серед яких був і актор Леонардо Дікапріо (Leonardo DiCaprio).

 

«Вони не були підписані і я подумав, що, можливо, я спробую зробити це. Вони неймовірно талановиті та особливі люди» — сказав він у розмові на американському «The Late Late Show» з Джеймсом Корденом.

«Музика — це одне, але я думаю, що вони просто неймовірно розумні, по-справжньому чуйні, просто дуже хороші люди, і вони мені дуже подобаються».

Лето розповів, що усі гості були у захваті від виступу Біллі та Фіннеаса.

«Я мав вечерю на 12 осіб та запросив їх виступити там. І вони казали: «Так, звичайно». А коли вони з’явилися, то зіграли найпрекраснішу музику… Це не повинно було звучати так добре; неможливо було, щоб це звучало так добре.»

«Я пам’ятаю, там був Лео Ді Капріо та ще кілька людей, і вони казали мені: «Як ти знайшов цих людей і, хто вони?» В усіх дванадцяти були відвалені до підлоги щелепи…»

 

Джаред не пояснив, чому так і не підписав Айліш та Фіннеаса, але додав: «(Вони) просто чудові люди. Я великий шанувальник».

Згодом він запросив Біллі заспівати пісню «Hurricane» на концерт гурту 30 Seconds To Mars.

Джерело: MN

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM