justin-timberlake-apology-to-britney-and-janet
  • post by:
  • 15 февраля, 2021

Джастін Тімберлейк вибачився перед Брітні Спірс і Джанет Джексон

Співак Джастін Тімберлейк (Justin Timberlake) вибачився перед Брітні Спірс (Britney Spears) і Джанет Джексон (Janet Jackson) в новій заяві, розміщеній в Instagram.

Вибачення слідує за прем’єрою документального фільму «Framing Britney Spears», що розповідає про тривожну кар’єру співачки та опікунство її батька над її грошима та володінням. Стрічка висвітлює романтичні стосунки між Спірс та Тімберлейком, їх публічний розрив на початку нульових та роль Джастіна у руйнуванні медійного сприйняття поп-ікони. Після розриву ЗМІ почали зневажати Брітні, тоді як сам Тімберлейк вихвалявся направо й наліво, про те що спав з нею, та схарактеризував її як зрадницю.

 

«Мені дуже шкода, що мої дії сприяли виникненню проблеми, що я говорив неправильні речі. Я розумію, що зазнав невдач у ці моменти та в багато інших і отримав вигоду від системи, яка виправдовує женоненависництво та расизм», — написав він. «Я хочу вибачитися перед Брітні Спірс та Джанет Джексон персонально, тому що я піклуюся про цих жінок й поважаю їх, та знаю, що був неправий».

Тімберлейк вже давно стикався з критикою своїх дій після виступу 2004 року на Super Bowl разом з Джанет Джексон, під час якого він зірвав частину її костюму, оголивши груди. Цей випадок було названо несправністю гардеробу. Негативна реакція на інцидент призвела до включення музичних відеокліпів Джанет в чорний список MTV та відкликання її запрошення на премію Греммі пізніше того ж року. Тімберлейку було дозволено відвідати (і виступити) на Греммі після вибачення.

У 2018 році, розмірковуючи про інцидент в інтерв’ю із Зейном Лоу перед черговим виступом у Супербоулі, Тімберлейк заявив, що «натрапив» на те, що сталося. «Це те, на що я повинен озирнутися, і сказати: Окей, ти не можеш змінити те що сталося, але можеш засвоїти урок.» — сказав він тоді. Тижнями пізніше Джексон публічно вгамовуватиме чутки про те, що вона з’явиться поруч зі співаком на виступі «Супербоулу» 2018 року.

У заяві, опублікованій 13 лютого, Тімберлейк сказав: «Я не був досконалим у навігації усіх цих проблем протягом своєї кар’єри. Я знаю, що це вибачення є першим кроком і не прощає минулого. Я хочу взяти на себе відповідальність за власні помилки, а також стати частиною світу, що підтримує».

Джерело: Pitchfork

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM