kanye-west-faces-sunday-service-lawsuit
  • post by:
  • 01 февраля, 2021

Kanye West отримав судові позови від команди Sunday Service

Репер Kanye West стикнувся з двома колективними судовими позовами, через погане поводження з виконавцями та персоналом його екстравагантної недільної служби Sunday Service.

Судові позови були подані минулого літа в Лос-Анджелесі. Відомо, що адвокат Френк Кім (Frank Kim) представляє понад 500 виконавців, тоді як адвокати Harris & Ruble представляють приблизно 300 членів персоналу.

 

Деякі історії з позову, про які повідомляє UK Sun, дійсно шокують. Стиліст-перукар Райна Леон (Raina Leon) заявила, що їй довелося чекати 120 днів заробітну плату в розмірі 550 доларів за роботу, виконану в листопаді 2019 року.

Виконавець хору Майкл Пірсон (Michael Pearson), стверджував, що йому платили фіксовану денну ставку в розмірі 250 доларів, і незалежно від годин роботи, йому не дозволяли брати обідню перерву або ходити у туалет. Майкл також стверджує, що артисти цілий день стояли або сиділи на підлозі — тому що на весь колектив не вистачало стільців. Артисти мусили йти додому пішки, коли них не було передбачено транспорт.

 

Позови також стосуються «опери» Уеста під назвою “Nebuchadnezzar”, що була виконана в амфітеатрі Hollywood Bowl у листопаді 2019 року. Проведення цього виступу нібито порушило законодавство штату Каліфорнія, не сплачуючи працівникам своєчасно — або взагалі, та відмовляючи в перервах на їжу та туалет та відмовляючи платити позанормову ставку.

Kanye West

Джерела повідомили порталу Sun, що адвокати відстежують інших учасників Sunday Service і вважають, що остаточна кількість позивачів може досягати близько 1000 осіб.

«Ніхто не знає, наскільки був залучений сам Каньє, чи знав він що відбувалося, тому що все це сталося в останню хвилину. Управління було страшенно запущено, навмисно чи випадково, але це дуже тяжкий випадок» — повідомляє джерело.

Вищий суд округу Лос-Анджелес об’єднав позови разом, і, за оцінками джерел Sun, виплата Каньє може сягнути 30 мільйонів доларів. У Вересні, Каньє заявив, що витратив 50 млн доларів на Sunday Services у 2019 році.

Окрім таких неприємнойстей, Каньє Уест також проходить процедуру розлучення із дружиною Кім Кардашьян.

Джерело: Page Six

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM