• post by:
  • 11 августа, 2019

Легенда про Burning Man

Burning Man оповитий магією та легендами. Деякі з них з’являються безпосередньо під час фестивалю, а деякі лежать в його основі. Так, наприклад, щороку з уст в уста бьорненри передають історію Палаючого Чоловіка.

В 1986 році на одному з пляжів Сан-Франциско друзі Ларі Харві та Джері Джеймс спалили дерев’яне опудало. Це був акт радикального самовираження через нерозділене кохання. Говорять, що кохана жінка одного із засновників залишила чоловіка та вийшла заміж за іншого. За однією з версій статуя уособлювала горе-наречену.

Після «ритуалу» Ларі та Джері відчули свободу та легкість. Дружні посиденьки перетворилися на пляжну вечірку, де люди займалися колективною творчістю, танцювали, брали участь в перформансах та відпускали буденні проблеми.

Пізніше вечірка переїхала до свого постійного дому — в пустелю Блек-Рок-Сіті, штат Невада. Сьогодні ж на Burning Man з’іжджаються десятки тисяч людей з різних куточків планети.

Так двоє друзів показали світові, що найкращий спосіб втамувати власні емоції та дати раду енергії — радикальне самовираження та творчість.

Якщо ти мрієш представити свій арт на одному з найбільших мультикультурних фестивалів світу Burning Man, долучайся до колективного арту українських митців. Заповнюй анкету та надсилай свою роботу сюди:

http://www.digitalculture.in.ua/

Проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

Leave Comments