lil-uzi-vert-pierced-a-diamond-into-forehead
  • post by:
  • 04 февраля, 2021

Lil Uzi Vert вставив у лоба діамант за 24 млн доларів

Усім відомо, як репери полюбляють золоті прикраси з дорогим камінням, але саме виконавець, відомий як Lil Uzi Vert перевершив усіх своїх колег.

Lil Uzi  зробив новий пірсинг, вставивши собі у лоба рожевий діамант вартістю 24 мільйони доларів. Він опублікував відео у соцмережах, підписавши його «beauty is pain» (краса це біль).

У Twitter він пояснив, що виплачує цей діамант у розмірі 24 мільйони доларів з 2017 року, щойно завершивши останній платіж.

Також він сказав, що алмаз, який становить «10 майже 11 карат», є найдорожчою покупкою, яку він коли-небудь робив, вартістю більше, ніж усі його машини та будинок разом узяті.

 

Репер зазначив, що якщо камінь не буде вилучено безпечно та правильно, він може загинути та поділився зображенням свого обличчя з кров’ю, що стікала з-під діаманта.

Lil Uzi Vert

2020-й був дуже плідним роком для репера. Він випустив свій другий студійний альбом «Eternal Atake», через тиждень випустив deluxe версію цього альбому та об’єднався з Future для спільного альбому «Pluto x Baby Pluto» в Листопаді.

Наразі, репер працює у студії разом з Grimes над новими хітами.

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM