• post by:
  • 08 августа, 2019

Лайн-ап фестивалю Burning Man 2019

На сайті Burning Man зявилося повідомлення щодо лайн-апу цьогорічного фестивалю. Його зміст чудово відображає принципову різницю Бьорну від інших культурних подій світу, тому ми хочемо вас з ним ознайомити.

EDM-спільнота їде на фестиваль за абсолютно новим досвідом, який не має нічого спільного зі звичними музичними фестивалями: це експеримент в тимчасовій креативній комьюніті. 

Burning Man — це про приємні несподіванки та сюрпризи. За твердженням організаторів, інтрига щодо ходу подій зробить фестиваль більш захоплюючим.

Табори повинні оголошувати своїх артистів не раніше, ніж за тиждень до події. Так, наприклад, Mayan Warrior Mutant Vehicle crew оголосили свій лайнап, ніби це фестиваль електронної музики. Проте, після зауваження організаторів, Mayan прибрали список DJ-їв зі свого офіційного сайту.

Така бурхлива реакція з боку організаторів Burning Man зумовлена тим, що фестиваль не повинен перетворитися на подію, де гості полюють на улюблених діджеїв та вичікують окремих виступів. Тут артисти скоріше відіграють роль супроводу свята, а не його центру.

Після прибуття учасників на фестиваль, всі отримують роздруковані посібники WhatWhereWhen, аби орієнтуватися в подіях Playa. Також фестиваль має власний календар — Playa Events. Головна відмінність від “рекламування” лайнапу та подій заздалегідь — це потенційна аудиторія. Календар та посібник направлені на тих, хто вже збирається в подорож до пустелі, а не вагається щодо покупки квитків. Вони не призначені для створення бренду на основі Burning Man.

Burning Man щорічно збирає навколо себе найкращих EDM-артистів, тому фани електронної музики з нетерпінням чекають на фестиваль. Зокрема, на Playa вже виступали німецький діджей Monolink, французький діджей та продюсер ivan smagghe, DJ Dramian, нью-йоркський діджей Eric ‘Dunks’ Duncan, техно-артист Acid Pauli та багато інших.

25 серпня розпочнеться найграндіозніше мультикультурне свято світу — фестиваль радикального самовираження Burning Man.

Учасники вже готують свої божевільні тематичні костюми, поповнюють запаси питної води, перечитують інструкцію з виживання у пустелі та прямують до штату Невада.

За два тижні пустеля Блек-Рок Сіті перетвориться на масштабний арт-майданчик, де буде представлено десятки інсталяцій, перформансів та денсполів. Цього року свій мапінг-перформанс на фестивалі представлять й українські митці: медіа-артисти вперше створять відео-проекцію і презентують медіа-арт програму на поверхні піраміди PlayAlchemist. Ти все ще можеш долучитися до колективного арту, заповнивши анкету та надіславши свою роботу за посиланням:  DigitalCulture.in.ua

Проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

Ніхто не знає напевно, яким буде цьогорічний фестиваль Burning Man. Свято мистецтва і самовираження творять самі учасники, тому хід подій залежить від кожного бьорнера. 

Leave Comments