marilyn-manson-accused-in-women-abuse
  • post by:
  • 02 февраля, 2021

Меріліна Менсона звинувачують в насильстві

П’ять жінок звинуватили музиканта Меріліна Менсона (Marilyn Manson) в насильстві.

На фоні таких звинувачень, звукозаписна компанія Loma Vista Recordings відмовилася працювати зі співаком. Також лейбл більше не буде просувати його останній альбом — «We Are Chaos». Всього Менсон записав три пластинки на цьому лейблі.

 

Першою співака в насильстві звинуватила актриса Еван Рейчел Вуд (Evan Rachel Wood). Про її відносини зі співаком стало відомо у 2007 році. Вуд тоді було 19, Менсону — 38. У 2010 році актриса прийняла від співака пропозицію, але незабаром пара розлучилася, повідомляє видання Esquire.

«Він почав залицятися до мене, коли я була підлітком, і роками жахливо знущався наді мною. Я розумію, що мені промили мізки та змусили підкоритися. Я перестала жити в страху відплати, наклепу або шантажу. Я тут, щоб викрити цю небезпечну людину та закликати всі індустрії припинити співпрацю з ним, перш ніж він зруйнує ще більше життів», — написала Еван Рейчел 1 лютого в Instagram.

Після цього поста проти Менсона виступили ще чотири жінки. Ешлі Уолтерс (Ashley Walters) розповіла, що працювала особистим помічником співака. Нібито він кидав в неї важкі й скляні предмети, часто був жорстоким, повідомляє TJ.

Сара МакНілі (Sarah McNeily) заявила, що музикант жбурнув її до стіни й погрожував побити битою. Модель Ешлі Ліндсі Морган (Ashley Lindsay Morgan) звинуватила Менсона в тому, що він не давав їй їсти та пити, а також наносив їй опіки та порізи. Жінка, на ім’я Габріелла заявила, що співак зґвалтував її та змушував вживати наркотики.

Менсон відповів, що його особисті відносини завжди відбувалися за згодою. Звинувачення він назвав «жахливим спотворенням реальності».

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM