music-without-frontiers-stream
  • post by:
  • 25 февраля, 2021

Українські діджеї зіграли перед музеєм «Андріївська Церква»

22 лютого, музей «Андріївська Церква» у Києві привітав українських діджеїв на мистецькому проєкті Music Without Frontiers, який поєднує електронну та етнічну музику, культурну спадщину та сучасність.

Метою проєкту є популяризація сучасної української культури в європейському середовищі. Запланований концерт також мав благодійну складову – збір коштів на реставрацію Дзвіниці Софії Київської.

Свої dj сети біля стін духовної спадщини України зіграли резиденти радіостанції KISS.FM Artem Neba, та MrSunny, а також Anna Aloka та Enhe. Діджеям акомпанував грузинський музикант Dudu Dudunia.

 

«Важко переоцінити можливість діджею або музиканту виступити на такій сцені й представити локальну українську сцену, тим паче, що на нас все більше звертають увагу і нам є що показати: багато українських музикантів, музику, етнічність. Подібні трансляції це великий тренд, який вже давно запустили міжнародні платформи Boiler Room та Cercle і тепер ми також маємо можливість показувати прекрасні локації й прекрасних музикантів. Під час локдауну, виступів було небагато й музикантам було важко висловитись, а тут така яскрава можливість! Маю надію, що далі буде більше приходити людей і така культура виступів біля історичних пам’яток буде тільки рости. Для мене особисто це було надзвичайно емоційно, тому що це одне з моїх найулюбленіших місць у Києві та як людині православній, мені приємно було низько вклонитися Андріївській церкві своїм сетом, своєю музикою. Я в захопленні від людей які це організували, це було неочікувано! Маю надію продовжувати, величезний уклін та подяка.» — прокоментував захід DJ Artem Neba.

«Я, Mr.Sunny, разом з колегами діджеями та музикантами, виступав в рамках благодійного проєкту Music Without Frontiers. Ця подія є унікальною, тому що організатори — Музей «Андріївська Церква» та Kuzmenko Pr & Events об’єднали класику та модерн. А саме, електронну музику з оперним співом, діджеїв з живими музикантами. Цей культурний ф’южн відбувся на сходах Музею Андріївська Церква. Наразі це перший випадок в Україні коли електронні музиканти виступили на території культової споруди такого рівня.

Подібні арт-події, коли сучасні музиканти виступають на території культової обрядової споруди проходять у Європі та США.  Подібні приклади можна знайти, умовно, в Німеччині, Голландії та інших країнах. Я, як і мої колеги, відіграв безліч треків українських саунд продюсерів. Особливо я пишаюсь тим, що в моєму сеті лунали: Folknery, 8Kays, Woo York, Kinree, Den Maar, мій дуетний проєкт з Романом Астаф’євим  — Louder Than Words.

А взагалі саундтреком події могла стати композиція Faithless із словами:
This is my church
This is where I heal my hurts…»

Anna Aloka: «Я ніколи не думала, що колись зіграю DJ-сет, та ще й у прямому ефірі, на сходах Музею «Андріївська Церква». Це одне з моїх найулюбленіших місць у Києві. Особливим для мене став і лайнап івенту. Я була щаслива виступати на одній сцені зі своїми друзями діджеями-резидентами Kiss Fm — Mr. Sunny та Artem Neba. Мені також було приємно познайомитися з продюсером і діджеєм Enhe.

Свій сет на Music Without Frontiers я хотіла зробити особливим завдяки українській етніці. Тому у моєму виступі звучав трек «Вербова Дощечка» проєкту ZITKANI, трек «Oboloka» колаборації лондонського продюсера Born Dirty та української виконавиці Alina Pash. Також я віднайшла красивий ремікс продюсера MOONTIDE на пісню «А дощик накрапає» гурту Дахабраха, який, до речі, вийшов на канадському лейблі Cosmovision Records, із засновниками якого ми товаришуємо. Окрім української музики, я зіграла трек «Рано Рано» моїх друзів із Білорусі — Shuma і кілька downtempo композицій улюблених продюсерів. На мій погляд, по відгуках друзів і у соцмережах вийшло потужно. Ще завдяки тому, що зі мною наживо на перкусії грав Дуду Дудунія, з яким ми знайшли спільну музичну мову прямо на сцені. Я щаслива і вдячна організаторам за таку подію, в якій об’єдналися благодійність та культура.»

Enhe: «В мене була мрія, я хотів відіграти DJ-сет в мальовничому старовинному місці й, віднедавна ця мрія здійснилась. Я відіграв на класному заході Music Without Frontiers та найголовніше це все відбулось на сходах музею «Адріївська Церква». DJ-сет був зібраний з улюбленою електронною музикою з вкрапленням етнічних мотивів, та доповнював сет Дуду Дудунія своїми барабанами та грою на гітарі, все вийшло дуже гармонічно. Дякую за таку можливість Kuzmenko Pr & Events, та дуже вдячний артистам з якими я розділив цей чудовий захід, а саме Mr. Sunny, Artem Neba та чарівній Anna Aloka.»

Проєкт було організовано Оксаною Кузьменко (Kuzmenko PR&Events). Ми з нетерпінням чекаємо на нові трансляції! Дякуємо усім організаторам та учасникам.

Джерело: Music Without Frontiers

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM