myheritage-deep-nostalgia-ai-photo-tool
  • post by:
  • 03 марта, 2021

Оживи фотографію своєї пра-бабусі з новою AI технологією

Онлайн платформа MyHeritage, що допомагає відтворити генеалогічне древо, запустила функцію Deep Nostalgia. Вона дозволяє «оживити» людину, зображену на старих кольорових та чорно-білих знімках.

У поєднанні з технологіями Штучного Інтелекту, нова функція надає сімейній історії нову перспективу, створюючи реалістичні зображення того, як людина могла рухатися і виглядати, якби її зафіксували на відео.

Deep Nostalgia автоматично вибирає послідовність рухів в анімації. Однак, якщо користувач хоче вибрати інший варіант, необхідно перейти в розділ «Мої фото», повторно «оживити зображення» і вибрати потрібний алгоритм рухів зі списку «Анімація».

Функція використовує технологію, яка анімує обличчя від D-ID, компанії, яка спеціалізується на реконструкції відео за допомогою глибокого навчання. Вона використовує декілька попередньо записаних відеороликів, які керують рухами в анімації та складаються з послідовностей справжніх людських жестів. Бажаний ролик автоматично вибирається для кожного обличчя на основі його положення, а потім плавно застосовується до фотографії. Результат — коротка, якісна відеоанімація окремого обличчя, яке може посміхатися, моргати та рухатися.

 

Однак, не усі користувачі були задоволені новою «незвичною» функцією. Deep Nostalgia погано обробляє зображення низької якості, а також фото, на яких люди дивляться в бік або вниз. Крім цього, технологія не справляється з перепадами світла, а також тінню на обличчі.

Оскільки платформа MyHeritage спеціалізується генеалогії, головним призначенням Deep Nostalgia є «пожвавлення» фотографій родичів, а також «вивчення сімейної історії». Однак функція знайшла й інше застосування. Зокрема, користувачі анімують популярні меми, акторів та видатних людей світової історії.

 

Функція безкоштовна (до 5 фото). Зареєструйся на сайті, завантаж фото й отримуй анімацію.

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM