nick-cave-warren-ellis-carnage-new-album
  • post by:
  • 26 февраля, 2021

Нік Кейв та Уоррен Елліс записали чудовий «брутальний» альбом

Австралійський рок-музикант Нік Кейв (Nick Cave) несподівано випустив альбом з назвою «Carnage». Платівка записана разом з його давнім колегою і партнером, мультиінструменталістом і композитором Уорреном Еллісом (Warren Ellis), який працював з групами Nick Cave & The Bad Seeds, Dirty Three та Grinderman. Крім того, музиканти вже багато років разом пишуть саундтреки до фільмів.

В альбом увійшли вісім композицій, записаних за пару тижнів на студії в Лондоні під час локдауну. Кейв написав слова до кожного треку, а музику складав вже разом зі своїм колегою. Кейв зіграв на піаніно, синтезаторі й перкусії. Елліс відповідав за скрипку, альт, альтову флейту, тенор-гітару, піаніно, фісгармонію, синтезатор, драм-машину, глокеншпіль, а також автоарфу! Якщо цього недостатньо, Уоррен Елліс записував ще й бек-вокал!

Нік Кейв описує «Carnage» як дуже чудову, але все ж «брутальну» платівку, яка вбудувалася в «громадську катастрофу»Елліс додав: «Робота над цим альбомом була прискореним процесом інтенсивної творчості. Вісім пісень були в тій чи іншій формі створені протягом перших двох з половиною днів».

З 28 травня альбом можна буде придбати на вінілі або CD.

 

NICK CAVE

Нік Кейв  рок-музикант, поет, письменник, автор музики до фільмів, сценарист з Австралії. Лідер гуртів Grinderman, Nick Cave and the Bad Seeds, The Birthday Party, Boys Next Door.

Уоррен Елліс — австралійський мультиінструменталіст та композитор. Починаючи з 2009 року, він продовжує виступати з гуртами The Dirty Three, the Bad Seeds та Grinderman.

Джерело: Meduza

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM