nova-ukraine-fundraiser
 • post by:
 • 15 апреля, 2020

DakhaBrakha, СКАЙ, Саша Кольцова долучилися до фандрейзеру Nova Ukraine

Неприбуткова організація Nova Ukraine запустила фандрейзер для забезпечення українських лікарів та медпрацівників засобами індивідуального захисту (маски, халати, рукавички, і т.д.)

Щоб залучити додаткову аудиторію до фандрейзера ми просимо українських зірок та відомих особистостей долучитися і поширити його. Також ми просимо записати коротке промо-відео, щоб заохотити фанів по всьому світу підтримати збір коштів.

На сьогодні до промо долучилися:

 

Щодня зростає кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом в Україні. На передовій боротьби з вірусом знаходяться лікарі, які ризикують заразитися щодня. Нажаль, українські лікарні дуже погано забезпечені засобами індивідуального захисту.

Неприбуткова організація Nova Ukraine вирішила запустити проект по забезпеченню українських лікарень засобами індивідуального захисту для лікарів та медпрацівників. Організація виділила $6000 зі свого загального фонду і розпочала збір коштів 27 березня. За перший тиждень було зібрано $35000. Nova Ukraine підписала партнерство з організацією Пацієнти України, які допомагають закуповувати ЗІЗ та направляти їх в регіони де це найбільш необхідно.

Більш детальні звіти можна побачити на сторінці фандрейзера та на веб-сайті Nova Ukraine.

Короткі посилання на сторінки для пожертв:

Більше про Nova Ukraine: http://novaukraine.org/

 

Screen-Shot-2020-03-28-at-5.32.11-PM

     Як долучитися?

 

Ціль: залучити фанів з усього світу підтримати фандрейзер.

Як допомогти?

 1. Поширте фандрейзер у себе на сторінці. Текст — на Ваш розсуд.
  1. Приклад: https://www.facebook.com/vovazilvova09/posts/1448313238674566
 2. Запишіть промо-відео, в якому закликаєте українців по всьому світу долучитися до фандрейзера та надішліть його нам для поширення через сторінку Nova Ukraine.
  1. Приклад (перші 15 секунд відео): https://www.facebook.com/novaukraine.org/videos/267281064274751/

Інструкції для відео:

 • Відео знятого на телефон цілком достатньо.
 • Знімайте відео горизонтально.
 • Довжина 15-30 секунд. (можливо довше, якщо є цікаві ідеї, напр. включити у відео пісню)
 • Загальні рекомендації: позитивний настрій + що ми можемо зробити разом + як це допоможе лікарям та медперсоналу.
 • Зразки тексту для натхнення подані нижче.

Зразок 1:

Я … (представтесь)

Друзі Українці по всьому світу! Українські лікарі потребують нашої підтримки — їм критично не вистачає засобів індивідуального захисту. Ми з вами можемо допомогти! Долучіться до збору коштів який проводить неприбуткова організація Nova Ukraine. Давайте разом допоможемо захистити лікарів від вірусу!

Зразок 2:

Я … (представтесь)

В умовах епідемії, українські лікарі ризикують своїм здоров’ям кожного дня. Їм критично не вистачає засобів індивідуального захисту. Nova Ukraine збирає кошти щоб забезпечити лікарів в “найгарячіших точках” необхідним захистом. Давайте підтримаємо — ваші внески допоможуть врятувати здоров’я та життя українських лікарів.

 

Загальні рекомендації для публікацій на сторінці:

 • В тексті вашої публікації старайтеся не використовувати «страшні» слова (вірус, епідемія). Також не рекомендуємо вживання слів «коронавірус», «COVID-19», і т.д. Оскільки є підозра, що соц-мережі обмежують поширення таких публікацій. Сфокусуйтеся на захисті який ми даємо лікарям.

 

 

MUSIC WEEK UA підтримує фандрейзер, висловлює подяку українським прицівникам та бажає усім не хворіти!

Leave Comments