olympic-games-2021
  • post by:
  • 23 марта, 2021

Олімпійські ігри 2021 відбудуться без іноземних гостей

Після тижнів спекуляцій Міжнародний олімпійський комітет та уряд Японії оголосили в суботу, що іноземним глядачам, буде заборонено відвідати Олімпійські ігри в Токіо, які заплановані на 23 липня.

«Нині ситуація з COVID-19 в Японії та багатьох інших країнах світу все ще залишається досить складною, і з’явився ряд різновидів, хоча міжнародні поїздки залишаються суворо обмеженими у всьому світі. Виходячи із ситуації, що склалася внаслідок пандемії, малоймовірно, що в’їзд до Японії буде гарантований цього літа для закордонних жителів», — йдеться у заяві оргкомітету Токіо.

«Власникам квитків, що проживають за кордоном, ми хочемо дати можливість адаптувати свої плани подорожей, та на цьому етапі оголосити, що вони не зможуть в’їхати до Японії на момент Олімпійських та Паралімпійських ігор».

Олімпійські ігри в Токіо, на які Японія вже офіційно витратила 15,4 млрд доларів, за повідомленнями ESPN, були заплановані на літо 2020 року, але перенесені на рік через пандемію коронавірусу. За даними New York Times, від 10 до 20 відсотків квитків на Олімпійські ігри були зарезервовані для міжнародних фанів. Хоча ці квитки можуть бути перепродані місцевим глядачам, переважна більшість японських громадян не будуть вакциновані до запланованого старту Олімпійських ігор у Токіо в липні через повільний випуск вакцини.

Президент Токіо-2020 Сейко Хашімото (Seiko Hashimoto) додала: «Багато в чому Ігри Токіо-2020 будуть абсолютно відрізнятися від будь-яких попередніх Ігор. Однак суть Ігор залишатиметься незмінною, оскільки спортсмени дають максимум зусиль та надихають світ трансцендентними виступами. Зараз ми працюємо над конкретними планами щодо віддаленої спільної підтримки з усього світу та сприяння об’єднанню людей способами, що відповідають сучасним нам часам. Навіть якщо ви не зможете приїхати до Японії цього літа, ми дуже сподіваємось, що ви продовжуватимете підтримувати Ігри в Токіо 2020».

Іншим питанням, з яким стикаються організатори, є фактичне відшкодування квитків, придбаних міжнародними фанатами, багато з яких платять непомірні збори за послуги — іноді понад 20 відсотків, що у нинішній ситуації можуть не повернутися, повідомила одна агенція з продажу квитків New York Times.

«Ми поділяємо розчарування всіх захоплених олімпійських вболівальників з усього світу, і, звичайно, родин та друзів спортсменів, які планували приїхати на Ігри. За це я щиро прошу вибачення. Кожне рішення повинно дотримуватися принципу безпеки в першу чергу. Я знаю, що наші японські партнери та друзі не легко дійшли цього висновку. Ми стоїмо плечем до плеча наших японських партнерів та друзів, без жодних застережень, щоб зробити Олімпійські та Паралімпійські ігри Токіо 2020 великим успіхом». — додав президент МОК Томас Бах (Thomas Bach) у своїй заяві.

Джерело: Rolling Stones

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK