• post by:
  • 26 июля, 2019

Прийом робіт на Burning Man продовжено!

Burning Man — мрія кожної творчої людини. І навіть якщо цього року в тебе не виходить поїхати, ти можеш презентувати свій арт на одному з найбільших арт-об’єктів фестивалю!

Цього року митці проекту ARTEFACT представлять медіа-арт програму на одному з найбільших арт-об’єктів Burning Man– піраміді PlayAlchemist, та надають можливість долучитися до проекту всім, хто працює з діджитал контентом.

У звя’зку з великою кількістю митців, які бажають взяти участь, ми продовжуємо open-call до 15 серпня! Встигни скористатися можливістю представити свою роботу на Burning Man 2019 та долучитися до українського арту на PlayAlchemist!

Ми продовжили OPEN CALL, щоб дати можливість якомога більшій кількості людей представити свій арт на Burning Man в медіа-арт проекті. Але, відтепер ми будемо приймати лише відео у підготовленому форматі, щоб оптимізувати час на підготовку загальних програм.

Якщо ти створюєш крутий контент — заповнюй анкету та долучайся до конкурсу, адже Бьорнінг Мен — про статуси, бренди та комерцію, а про креатив, сміливість, радикальне самовираження, дарування та спільну роботу. Надсилай свої роботи тут:

>>>>>>>>>>>>>>http://www.digitalculture.in.ua/>>>>>>>>>>>>>>

Кожного року головна тема Burning Man змінюється. Цьогоріч фестиваль присвячений метаморфозам. Наші артисти представлять 7 програм в головній тематиці, а саме: алхімія та трансформація, єгипетські піраміди та їх символи, діджиталізація та оцифровування реальності, українська культура, трансформація та розвиток сучасного арту, космос та вихід людини за межі, людина та її трансформація.

Ми хочемо представити краще, що є в нашій програмі, на Burning Man. Нам цікава, в першу чергу, участь всіх, хто створює крутий діджитал-контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти для ігор, фото, відео, VR, AR, відцифровує культурну спадщину. Але й ті, хто працюють з традиційними формами мистецтва, можуть взяти участь, представивши свої роботи в діджитал форматі.

Унікальним є те, що проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

Leave Comments