• post by:
  • 02 декабря, 2019

У Києві відбудеться перший фестиваль мистецтв та натхнення «Виробники мрій»

Арт-терапія, що поєднує мрії

14 та 15 грудня на території простору Plastikwood пройде перший арт-фестиваль «Виробники мрій». Зі слів організаторів, свято створене для того, щоб поєднувати гарних людей, красиві речі та відкривати нові таланти. Художники, скульптори, артисти, власники українських брендів та закладів збираються разом, щоб надихнути один одного, поділитися досвідом та познайомити гостей зі своєю творчістю.

За два дні фестивалю гості потраплять у світ мистецтва, що буде представлений арт-інсталяціями, картинними галереями, маркетом надзвичайних речей та подарунків до Різдвяних свят, лекціями, майстер-класами, перфомансами, виступами артистів та діджеїв.

Місія фестивалю – зробити мистецтво невід’ємною частиною нашого життя, його не потрібно лякатися чи вважати дивним, адже краса оточує нас усюди, треба тільки побачити свою. What is true beauty? – тематика фестивалю, яку кожен з митців чи гостей може сприймати суб’єктивно.

Місце проведення обрано не випадково, автори проекту Line M concept через мистецтво хочуть привернути увагу людства до екологічних проблем та свідомого споживання. Plastikwood – соціальний арт-проект та інтерактивна виставка Wrapped in Plastic. На території загальною площею 1000 м2 було створено цілий ліс з пластику, який послужив декораціями для короткометражного мультсеріалу, знятого у техниці стоп-моушен. Під час фестивалю всі бажаючі гості зможуть принести та безкоштовно здати своє відсортоване сміття. яке згодом стане основою для декорацій. Крім того, частина грошей, що буде зібрана за два дні, піде на обладнання нової сортувальної станції для сміття на Подолі.

Під час фестивалю свої арт-об’єкти та інсталяції розташують відомі українські митці та керамісти — Марго Резник, Юрій Мусатов, Ксенія Оксинь, Юлія Кисель, Анна Дискант, Роман Піар, Олена Кузнецова, Аліка Малоног, Ліза Портнова, Тетяна Забеліна, В’ячеслав Гуденок, Марія Літичевська, Олеся Дворак-Галік та інші.

На фестивалі планується денна і нічна програма.  З 12:00 до 22:00 у суботу та неділю  працюватиме маркет надзвичайних речей: українські творці декору, подарунків, одягу та аксесуарів запропонують гостям придбати подарунки собі чи друзям до новорічних свят. На стендах учасників маркету та у творчій зоні всі бажаючі зможуть безкоштовно взяти участь у майстер-класах з гончарства, декорування, живопису та інших мистецтв.

В лекторії два дні проходитимуть лекції та воркшопи від Школи сучасного мистецтва, School of Visual Communication, Fabricator, та від відомих блогерів та митців.

Під час фестивалю відбуватимуться театральні вистави, концерти, також денну розважальну програму готують відомі українські діджеї. Пощастить і прихильникам електронної музики: лекції, тест-драйви та джеми від ведучих виробників українського саунду.

Серед особливих зон: креативний Beauty-простір та місце декорування старих речей – художники та декоратори зможуть розмалювати речі, що вже набридли чи вийшли з моди…

На території також працюватимуть фуд-корти та велика дитяча кімната.

Нічна частина розпочинається з 22:00 на двох танцполах та триватиме до ранку. Серед виступів – концерт групи «Ми» та сет від резидентів Closer та засновників LOW party діджеїв Plastikk та Markovich.

А тепер найважливіше:

Фестиваль працює з 12:00 до 22:00, 14-15.12

Вхід – 100 грн вдень та до 22:00, 200 грн – в суботу після 22:00.

Простір PLASTIKWOOD, Поділ, вулиця Ярославська, 57

 Подiя на Facebook.

Leave Comments