playa-burning-man-2019
  • post by:
  • 27 июня, 2019

Burning Man 2019: дізнайся більше )'(

Наближається серпень, а це означає, що зовсім скоро найбільше в світі творче божевілля під назвою Burning Man знову проживе свої коротке, але надзвичайно насичене життя у пустелі Black Rock City протягом 8 днів.

Самий час дізнатися про Burning Man більше, адже в цьому році в тебе є можливість прийняти участь у створені великого арту!

Бьорн-комьюніті зі всього світу їде на Burning Man в пошуках натхнення, перезавантаження та з бажанням реалізувати божевільні задуми. Це фестиваль радикального самовираження, де будь-хто може стати будь-ким, а особливо шалені – навіть навпаки. Артисти та гості, яким довелося стати частиною фестивалю кажуть, що Burning Man розділяє життя на «до» і «після».

Твій арт на Burning Man 2019

В цьому році медіа-митці проекту ARTEFACT будуть представляти медіа-арт програму на одному з найбільших арт-об’єктів Burning Man– піраміді PlayAlchemist, та дають можливість долучитись до проекту всім, хто працює з діджитал контентом, та стати частинкою великого арту на Burning Man вже цього року та представити український медіа-арт світу у 7 програмах мапінгу.

Якщо ти створюєш крутий контент — заповнюй анкету та долучайся до конкурсу, адже Бьорнінг Мен не про статуси, бренди та комерцію, а про креатив, сміливість, радикальне самовираження, дарування та спільну роботу. Надсилай свої роботи тут:

>>>>>>>>>>>>>>http://www.digitalculture.in.ua/>>>>>>>>>>>>>>

МЕТАМОРФОЗИ

Кожного року головна тема Burning Man змінюється. Цьогоріч фестиваль присвячений метаморфозам. Наші артисти представлять 7 програм про метаморфози, а саме: алхімія та трансформація, єгипетські піраміди та їх символи, діджиталізація та оцифровування реальності, українська культура, трансформація та розвиток сучасного арту, космос та вихід людини за межі, людина та її трансформація.

Але головна метаморфоза відбувається з кожною людиною, яка потрапляє у чарівне місце, яке заслуговує окремої уваги The Playa – місце проведення фестивалю та восьмиденна домівка для бьорнерів зі всього світу.

Життя на The Playa

The Playa — місто в пустелі, один з головних символів фестивалю. Життя на Плайї складається з трьох основних етапів:

— побудова міста та ком’юніті, яка розпочинається на Плайї за тиждень до початку свята. В цей час, ти можеш побачити як з нічого виростає ціле місто, в якому житимуть та взаємодіятимуть понад 80 000 учасників події. Це унікальний досвід та дуже мала частка бьорнерів може насолодитись цим моментом.

— святкування принципів та існування спільноти, яке триває 8 днів та складається з усього, ймовірного та неймовірного, що може уявити твоя безмежна уява та ще більш масштабного, яке закінчується видовищним паланням двох символів свята – The Temple та The Burning Man.

— загасання або танення у пісках цього міста через спалення, деконструкцію, вивезення арт-об’єктів та повне очищення Плайї від присутності людини та будь-яких спогадів про нас. На це дається тиждень та після цього про дане безумство не нагадує жодним чином нічого.

Свято свободи

Для кожного з бьорнерів досвід перебування на цьому святі свободи свій, особливий та ніколи не буває схожим на попередні або майбутні досвіди, або досвід друзів чи інших учасників свята.

Це про те яким є саме ти. Та саме від цього залежить те, що та як ти проживеш за цей короткий період життя у 8 днів. Але спільним для всіх є те, що це оновлення, зміна власних поглядів та розумінь, переродження, коли жоден з учасників не повертається колишнім і майже у всіх життя змінюється, часом кардинально, та перестає існувати попередня версія себе.

Саме за цим неймовірних досвідом учасники зі всього світу прямують у це місце сили в Неваді. Щоб пізнати себе краще, знайти нових друзів, побувати в потоці, про який я напишу у наступному матеріалі, отримати нескінченну дозу натхнення та розширення свідомості, знайти або прийняти нового себе.

Долучайся до арту на Burning Man 2019

ТУТ І ЗАРАЗ — також є одним з головних принципів Burning Man. Долучайся до спільного арту та надсилай свої роботи просто зараз і ми зв’яжемось з тобою! Заповнюй анкету тут:

>>>>>>>>>>>>>>http://www.digitalculture.in.ua/>>>>>>>>>>>>>>

Автори: Анастасія Луценко @luntalcino та Катя Коваль

В статті використані фото таких авторів: infernoasis, Neil Girling, Andrew Wyatt, Wendell DeLano, scottwilliams, philippe glade, Barry Staley, John chandler, robert bruce Anderson.

Leave Comments