• post by:
  • 25 сентября, 2019

Диплодок з Подолу або Марш за клімат

20 вересня у Києві відбувся Міжнародний марш за клімат в Україні, в рамках всесвітнього Global Climate Strice.
До цієї важливої події арт-група студії стоп-моушн анімації Plastikwood Animations підготувала інсталяцію, задля привернення уваги соціуму до проблем забруднення навколишнього середовища, та акцентування уваги на тому, що зміни клімату — це проблема кожного: це стосується не лише спільноти еко-активістів, а кожної людини на цій планеті.

«Ми створили скелет диплодока на ім’я Доллі з плстикових пляшок з-під молочних продуктів та квасу, які не переробляються в Україні, а також з зубних щіток, які не переробляються взагалі. Своєю діяльністю, арт-апсайклінгом, ми перешкоджаємо потраплянню на природу тисяч одиниць пластику! Усе пластикове сміття, з якого створюються наші інсталяції, зібране на вулицях Києва, або ж принесене людьми, які сортують сміття вдома, і хочуть подарувати йому нове життя у наших інсталяціях», — прокоментували організатори.

«Я зник через кліматичні зміни. Хто далі?» — з цим гаслом та слоганом “Make ART not TRASH” активісти здійснили перформативну ходу Києвом: з Подолу, де знаходиться студія, до Офісу Президента України, фінальної точки Маршу за клімат в Україні.

Plastikwood Animations наразі готується до своєї першої масштабної інтерактивної виставки. Студія створила новий, абсолютно унікальний формат, який включає в себе інсталяцію, перформанс та стоп-моушн анімацію. 

Вже 17 жовтня о 19:00 двері Plastikwood відкриються для всіх охочих, де кожен бажаючий зможе поринути у світ пластику та майбутнього, яке нас очікує, якщо ми не почнемо вживати заходів вже сьогодні.

Leave Comments