• post by:
  • 02 августа, 2019

Медіа-арт виставка ARTEFACT: CHERNOBYL 33 запрошує на презентацію перших експонатів

3 серпня запрошуємо в медіа-арт резиденцію Carbon на презентацію перших експонатів виставки, створених в арт-резиденції ARTEFACT: CHERNOBYL 33. Старт виставки — о 19:00, о 21:00 розпочнеться аудіовізуальне шоу за участю українських та міжнародних медіа-митців. Свій унікальний аудіо-візуальний перформанс представлять сучасні музиканти Midi8 та Ujif notfound.

В кінці вересня в Україні вперше буде представлено міжнародну медіа-арт виставку ARTEFACT: Chernobyl 33, присвячену інформаційній складовій катастрофи Чорнобиля. Створюється виставка за підтримки Українського Культурного Фонду та під керівництвом міжнародного куратора, за участю українських і європейських митців, музикантів та експертів, вхід на виставку буде вільний для всіх.

Виставка поєднає сучасні технології медіа-арту, VR та AR-технологій, параметричну архітектуру, лазерні та проекторні інсталяції, кінект та інші напрями, які є новітніми для українського мистецтва. Наразі йде активна робота над експонатами, за якою ви можете спостерігати.
3 серпня будуть представлені результати роботи арт-резиденції ARTEFACT: CHERNOBYL 33 в рамках якої, українські медіа-митці, роботи яких пройшли відбір в результаті всеукраїнського опен-колу, представлять свої експонати сучасного переосмислення інформаційної складової Чорнобиля. Митці особисто презентують свої роботи та розкриють секрети створення інсталяцій, концепцію артів і їх головний меседж. Шахта 13 павільйону ВДНГ перетвориться на атомний реактор. 

Під час резиденції митці відвідували освітню програму, заглибляться в проблематику Чорнобильської катастрофи з одного боку, а з іншого — познайомилися з додатковими методиками та технологіями сучасного медіа-арту. В програмі резиденції були майстер-класи зі створення аудіовізуальних інсталяцій, мистецтва VR технологій, технологій модулярного дрону, параметричної архітектури, а також екскурсія до Зони Відчуження, робота з науковими співробітниками Музею Чорнобиля та ліквідаторами аварії на ЧАЕС, дискусії та перегляд документальних кінострічок на тему Чорнобильської катастрофи.

Проект відбувається за сприяння Міністерства Інформаційної Політики, Галузевого державного Архіву СБУ, Державної агенції з управління Зоною Відчуження, Музею Чорнобиля, медіа-арт резиденції Карбон, ГО Центр Прип’ять Ком.

Leave Comments