prince-midnight-skeleton-guitar
  • post by:
  • 10 февраля, 2021

Чоловік зробив гітару зі скелета покійного дядька

Греко-американський металіст Prince Midnight зібрав і налаштував, за його словами, першу у світі гітару з людського скелета. Матеріалом для неї послужив дядько самого музиканта, який помер ще в 1990-х. Це не насмішка, зазначає, чоловік, а данина поваги, позаяк покійний родич і сам був шанувальником heavy metal.

Його звали Філіп. Він був греком та перед смертю пожертвував свій скелет місцевій школі. Там, втім, не знайшлося місця останкам, оскільки влада заборонила використання справжніх скелетів в освітніх установах. Останки Філіпа в результаті перевезли на цвинтар, але оренда ділянки виявилася не під силу для його родини, яка до того моменту вже переїхала в США (ціна не вказана, але викуп місця коштував 150 тисяч доларів). Щоб не розоритися, родичі вирішили забрати скелет Філіпа в США.

«Багато хто з вас знає, що мій дядько Філіп був ще тим металістом і це було великим впливом для мене, — написав Prince Midnight в Instagram. — Коли його останки повернули, я все не міг вирішити, що з ними робити. У підсумку придумав перетворити дядечка Філіпа в гітару — це перший інструмент такого роду, зроблений зі справжнього людського скелета. Так він буде грати вічність».

 

Prince Midnight оснастив скелет струнами та іншими примочками, а також прикрутив до нього гриф. Судячи з його останнього посту, гітара вже готова і «звучить чудово». Єдиний мінус інструменту — іноді заважають ребра.

Поки у Prince Midnight тільки один реліз — однойменний альбом, випущений у 2020 році. Можливо, незабаром він випустить і новий матеріал, записаний за допомогою коханого дядька.

Джерело: NME

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM