queen-rock-tour-mobile-game
  • post by:
  • 02 марта, 2021

Гурт Queen відправляються у тур в новому мобільному додатку

Рок-легенди, гурт Queen випустили свою першу мобільну гру. Queen: Rock Tour зараз доступна для пристроїв Android та iOS, і, очевидно, дозволить гравцям та шанувальникам пережити минулі знакові шоу гурту та зіграти їх хіти.

 

«Поки жива музика на локдауні, а повернення гастролей все ще невизначене, рок-гурт Queen пропонує безпечну альтернативу — без масок, соціального дистанціювання, лише старий добрий досвід живих концертів»

«Queen: Rock Tour дає гравцям можливість випробувати велич та силу досвіду Queen [наживо] на своїх телефонах, із великою увагою до деталей, внесених офіційними архівами Queen та експертами.

«Виходь на сцену і виступай разом з гуртом, розкрий свої музичні таланти, граючи на захопливих гітарних рифах, барабанних соло та інших інструментах. Все, що потрібно — це натискати кнопки в такт ритму!» — йдеться у заяві.

 

«Стань Lockdown Rock Star!» каже Брайан Мей (Brian May).

Звучить захопливо! Гра дозволяє шанувальникам набирати очки, відтворюючи 20 найпопулярніших хітів Queen, включаючи Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, Radio Ga Ga, I Want to Break Free та We Are The Champions.

Можна також обирати між відомими сценами, на яких відбувалися живі концерти гурту — включаючи лондонський Rainbow Theatre в 1974 році та Rock in Rio в 1985 році. Для гри було розроблено понад 40 знакових костюмів з історії гурту.

 

«Наша амбіція полягала в тому, щоб розширити межі музики та ігор завдяки веселому та корисному досвіду, який поставив би гравця у чоботи Queen, у ключові моменти їхньої кар’єри та дав можливість заграти живу музику Queen у реальному часі, як ніколи раніше», — каже Седрік Ратайчак (Cedric Ratajczak), креативний директор з питань брендів у Gameloft, що розробили гру.

Він продовжує: «Творчим завданням було модернізувати традиційний жанр ритм-ігор за допомогою інноваційних та зручних для мобільних пристроїв функцій, та створити веселий візуальний стиль гри, аби зацікавити нове покоління гравців.»

 

Мобільна гра Queen: Rock Tour зараз доступна у магазинах Google Play та Apple App Store. Безкоштовна установка містить три повноцінні пісні, а доступ до усіх 20-ти — можна отримати через покупку в додатку.

Джерело: Louder

Слідкуйте за Music Week UA у соц мережах:

INSTAGRAM
FACEBOOK
TELEGRAM